Wpis z mikrobloga

O co tu chodzi? Czemu wypowiedzi z jakiejs strony jakiegoś człowieka który wybaczcie ale brzmi jak schizofrenik... są tutaj przeklejane pod tagiem magdazuk? Myślałam że w tym tagu rozmawia się o konkretnej sprawie a tu jest po prostu taki śmietnik że szok. Jeśli waszym celem jest ośmieszyć tę sprawę to dobrze wam idzie.
@natkurka: Kieruj proszę wprost do mnie,bo to mnie dotyczy. Wklejam tu te wypowiedzi, bo uważałam za zasadne, żeby ktoś z tagu ,zainteresowany tak jak ja, wyjaśnieniem sprawy śmierci Magdaleny Żuk i procederu przestępczej działalności większej grupy, wspomnianej przez biuro Lampart, mógł chociaż zastanowić się nad tym, co ten człowiek pisze......ku mojemu zdumieniu, wielu od razu scharakteryzowało go jako świra, a nie zauważyłam, żeby ktoś spróbował odnieść się do całości jego komentarzy.
@stopmanipulacji1111: Nikt się nie odnosi, bo to schizofrenik. A ty zrobiłaś sobie z tego tagu magiel. Jakieś ploteczki, bzdury z tyłka wyciągnięte, byle tylko emocje się zgadzały. I narzekasz, że nie ma sąsiadek, z którymi mogłabyś emocjonować się razem. Bo to wszystko niby 'z troski' o biedne ofiary gwałtów i handlu ludźmi. Ja dziękuję za taką troskę. Spamowanie bzdurami. Zachowaj jakieś minimum człowieczeństwa i znajdź sobie inny temat.
@grejfrut: Fakt, to był bardzo merytoryczny komentarz......Prawie krzyczysz słowem i trochę to dziwne, bo Twoja reakcja brzmi jak obrona a ja zacytowałam tu pewne personalia, przedstawione przez dem.Skąd taka wściekłość nagle u Ciebie.?
I ten język....i ja tu robię "magiel" podając linki do artykułów ,prasa to często bagno,ale żeby aż tak reagować ..?
@stopmanipulacji1111: No dobrze, zakładając, że naprawdę istnieje/ją owe czarne charaktery: ktoś, kto ciągnie profit z nielegalnych działań i ma głowę na karku oraz pieniądze nie będzie się bawił w jakieś długotrwałe śledzenia (w tym angażowanie do tego ludzi, i to tak nie umiejętnie) osoby, która właściwie nic nie wie i nic nie może mu zrobić. A jeśli nie ma i bawi się w takie pierdoły to znaczy, że jest nieszkodliwy.
Natomiast
@grejfrut: "a publika może mi skoczyć."....z pewnością.Jestem zdumiona "Twoją nową odsłoną". Zapamiętałam Cię niesłusznie jako osobę zaangażowaną w wyjaśnienie sprawy, a teraz jakbyś zdjęła/ zdjął maskę....ich tu coraz więcej zresztą. Nagle się ożywiłaś po mojej rozmowie z cellista :"ona nie ma sensu",to znaczyło tyle co, zostaw to...
Wściekłość była odczuwalna. Facet może nic nie może zrobić i tu jest jego dramat, ale czy nic nie wie....? aż tak wkurzył karamba ,że
@cellista: Nie to jest najgorsze, że coraz więcej gróźb i zastraszania typu "zostaw to, publika może mi skoczyć, będzie bolało"....
Najgorsze jest to, co za tym się kryje w wymiarze społecznym, żeby nie powiedzieć górnolotnie, ludzkim." Człowiek jak mrówka na szynach" to już żadna nowość od początku istnienia, ale jednak jak Łazarz ,zawsze może być uzdrowiony ?...Gdy już umarła nadzieja, pozostaje wymiar wyższy . Zostaw to, na co nie masz wpływu,
@cellista: Wstrętne jest to, że wystarczy hasełko "i tak nie macie wpływu", żeby miliony wykonywały to posłusznie jak własne . Gdzie nie spojrzeć pseudo artyści z medialnie udowodnionym talentem i rodzinką we właściwym miejscu, czy to raper czy pisarz...nie z zazdrości to piszę, bo mam na to....,ale szlag trafia ile jeszcze pokoleń...i czy w ogóle ...
@stopmanipulacji1111: Chciałaś merytorycznie, więc pytam się merytorycznie dlaczego twoje działania na tym forum uważasz z znaczące na tyle by ktoś zamieszany w handel ludźmi wpadał we wściekłość? Informacje typu Jacek z Grudziądza mi groził, a Kowalska z Malborka była na zdjęciu uważasz za przełomowe?

Nie interesuje cię realizm całej tej sytuacji i zdrowy rozsądek. Interesuje cię dreszczyk emocji, bo tobie 'tu straszno', ale nie tak bardzo, nie na tyle by zrezygnować
@grejfrut: "dlaczego twoje działania na tym forum uważasz z znaczące na tyle by ktoś zamieszany w handel ludźmi wpadał we wściekłość?"....coż za przedstawienie...nic tu do dodania z mojej strony..
Moje "działania" znaczące....?Teraz Ty się nie ośmieszaj, nigdy tak nawet nie myślałam, ani działania, ani znaczące....ale zależało mi na rzetelnym wyjaśnieniu, czego nie ma i nie będzie, a z pewnością nie tutaj....
Pod płaszczem analizy prawnej sytuacji i medycznej, rozegrał się tu