Wpis z mikrobloga

@resuf: Pod Krakowem mieszkam. Niestety przez to(gdzie mieszkam ) @nicscroll za co ci dziękuje(chęć zatrudnienia) nie może mi pomoc. W zdaniu wyżej niestety nie mogę edytować "udami" proszę odczytać jako LUDZMI. Drogą nie wiem co kieruje takimi ludźmi jak np. @HAL__9000 , nie zna mnie nie widział jak pracuje, jakieś swoje urojenia uznał za pewnik i zwyzywał.
  • Odpowiedz
@resuf: zgadza się tylko tutaj mam problem, bo nie wiem jak się wycenić nie che powiedzieć a 4 k pójdę do pracy i zobaczę, że gość który tam pracuje umie mniej niż ja a ma 5-6 k, a mam kontakt z firmami i czasami zdarza się rozmawiam z kimś z firmy z która akurat jakiś projekt robię i tłumacze programiście z 3 letnim doświadczeniem jak co robić aby było ok,
M.....s - @resuf: zgadza się tylko tutaj mam problem, bo nie wiem jak się wycenić nie...

źródło: comment_wZHnQRQFsd0Hob43ov87d81CwUzK2CWe.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Mereks: Nie ma za co, bo nie pomogłem, mam znajomego z Krk z branży, jak będę miał okazję zapytam czy nie szuka kogoś. Nic nie obiecuje. Jak pisałem od czasu do czasu mogę coś podesłać jakiś projekcik do zrobienia, kalkulator, przelicznik czy tam stronkę.
  • Odpowiedz
@Mereks: Przecież wypłata nie jest na stałe. Jeżeli wg. Ciebie będziesz zarabiał za mało to idziesz do pracodawcy że swoimi argumentami i negocjujesz. Jak nie uda Wam się dojść do porozumienia to zmieniasz pracę na inną.
  • Odpowiedz
@miglanc102 nie ograniczenia a pomoc, kiedy nie musisz z niej korzystać jesteś w stanie napisać wszystko w danym języku to dla mnie jesteś masz 100 % znajomość tej technologi. Czy jesteś w stanie ty czy ktokolwiek tutaj napisać coś skomplikowane bez dostępu do neta, korzystając tylko i wyłącznie z tego co masz w głowie?
  • Odpowiedz
@Mereks: Nie ma takich ludzi, programowanie to tak rozległy temat , zwłaszcza jeśli idziesz w kierunku full, że nie ma fizycznie możliwości mieć biblioteki każdej technologii w głowie.
  • Odpowiedz
@Mereks: o fak. Taka strona istnieje ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak zakladalem konto to nic tam nie bylo. Oczywiscie to jie moje dzielo i musze to w takim razie zmienic ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mereks: Nie ma sprawy, sam chcialbym sie zaczepic gdzies jako junior frontend dev i tutejsze uwagi choc nieco zlosliwe maja troche sensu ale i nie daja pelnej odpowiedzi dotyczacej samooceny wlasnych umiejetnosci. Jesli moge cos doradzic od siebie to portfolio projektowe plus zrodlo tychze na githubie jest na pewno dobrym pomyslem. Na freecodecamp masz pare caseow ktorych nie wstyd zaprezentowac na interview jesli sa zrobione przyzwoicie. Sam rozwazam tez nano
  • Odpowiedz