Wpis z mikrobloga

@Primusek: Jestem raczej z tych skromnych i dlatego ciężko chyba o prace, nie chce ściemniać, że znam node , ember , react z architekturą flux i framework redux , angular , vue, handlebars, tree.js, d3.js , ze piszę aplikacje wykorzystując MEAN znam mongo , hapi, Ractive rx chodź każdej z tej technologi coś grzebałem i wiec z grubsza co i jak lecz nie powiem umiem to bo po prostu mi
  • Odpowiedz
@Ansky: jest to jakieś rozwiązaniem, lecz nie wiem ile sobie powiedzieć na h, nie chcę wyjść na głupka ale wiem, że poradzę sobie z każdy zadaniem szybciej czy wolniej. Od pisania strony po oprogramowanie CMS z rest. Zawsze lubiłem IT najpierw komputery w sensie hardware później programowanie, na początku było ciężko miałem masę pytań dlaczego to tak czy tak działa.
  • Odpowiedz
js, jq 70%

php mysql-i oop 70 %

css less sass 70%

html api 70%

wordpress (pisze szablony i wtyczki )70%


@Mereks: dobrze że nie robie w HRach bo by mi zwieracze ze śmiechu puściły jakby ktoś mi się tak na rozmowie rekrutacyjnej przedstawił... pozdrawiam cieplutko
  • Odpowiedz
@Mereks: Haha, nie no świetne combo. Nie dość, że procenty podane, wszystkie irracjonalnie wysokie, to jeszcze na dodatek dokładnie takie same :D Pewnie na swojej wypasionej stronce portfolio masz również wypisane liczbę wypitych kaw i napisanych linii kodu, ponadto oczywiście pół strony swojej nic nie znaczącej bibliografii i wiele innych tego typu rakowych, podludzkich rzeczy, prawda? Nawet jeśli nie to to, co tu podałeś skreśla cię definitywnie. Doprawdy klasyka webdevowego
  • Odpowiedz
@HAL__9000: masz racje, aczkolwiek wiele firm będzie cię pytać, bądź dawać na ogłoszeniu rzeczy typu dobra znajomość, bardzo dobra znajomość, świetna znajomość, znajomość, idealna znajomość, dobre doświadczenie, średnie doświadczenie, eksperckie doświadczenie w jakimś języku/technologii i kandytat z dupy musi wyciągnąć sobie jak dobry jest w danym języku, bo dla jednego aplikacja hello world to jest dobra znajomość, a dla drugiego napisanie całego frameworka od zera to będzie średnie doświadczenie

już
  • Odpowiedz
  • 0
@cadcadcad Rzucanie githuba to też nieidealne rozwiązanie, chyba że pracujesz w firmie co robi open sourceowe projekty ;p takie porównania mają na celu sprawdzenie Twojego względnego ogarnięcia w danej dziedzinie, tzn. jak dobrze się czujesz, a nie jak dobrze coś znasz. Tak samo podanie procentów nie jest całkiem bez sensu (chyba że podasz wszędzie takie same jak OP xD), bo spełnia to tę samą rolę. Pisze Javę i nieźle mi idzie?
  • Odpowiedz
@Crisu: Nie no poważnie pytam. @mateosz_inbecki: Dziękuję za zrozumiałość podając procenty kieruje się własnie tym co wspomniał @cadcadcad, często wymieniania jest dobra znajomość np js i umiejętność czytania dokumentacji. jak dla mnie jeśli ktoś pisze ze zna coś na 100% to oznacza prace bez żadnych ograniczeń w sensie stack bo nie wiem co i jak zrobić. Niestety chyba poza wyśmianiem mnie nic sie nie dowiem bo
  • Odpowiedz