Wpis z mikrobloga

Wielkie #rozdajo mam dla Was dziś. Od gówniaka marzyłem żeby być złotówą i wozić ludzi. Niestety życie ułożyłem sobie inaczej. Teraz postanowiłem spełnić swoje marzenie. Przez cały dzień będę szoferem Mireczka lub Mirabelki. Warunki : miejsce zamieszkania Katowice lub okolice do 80 km. Jeździmy gdzie chcesz ale limit kilometrów na cały dzień to 600. Jak wygrać ? Napisz dowcip w komentarzu, wygrywa najbardziej plusowany. Czym będziesz wożony/wożona : Volvo V90. Koniec #rozdajo : 23.10.2017, termin wykonania do uzgodnienia ze zwycięzcą.
Pobierz PAXE - Wielkie #rozdajo mam dla Was dziś. Od gówniaka marzyłem żeby być złotówą i woz...
źródło: comment_ftrkVxKjMDkeDPPlpC18b3JzAIQS50Bj.jpg
  • 37
W nowej knajpie, w Chicago, zainstalowali, #!$%@?, mechanicznego barmana, nie? No i wiecie... Barman obsługiwał klientów, zabawiał ich, zagadywał ich w zależności od tego, jakie było ich IQ. No i przychodzi pierwszy klient i barman-robot się pyta: "Jakie jest twoje IQ?" No i klient mówi 160, nie? No to nalewa mu drinka, #!$%@?, robot i zaczyna z nim rozmawiać o fizyce, #!$%@?, teoretycznej, o ogólnej teorii względności, #!$%@?, o kwarkach i tak
@PAXE ja tak rodzinnie:

Typ #!$%@? typiare, rucha ją sobie, ona tak dosyć szczuplutka, żwawa, zna wszystkie motywy, motywiki taka no "bardzo, bardzo daje rady".No i tak sobie rucha ją typ, zadowolony i w końcu przemawia do niej : 
-słuchaj, owszem, fajnie się ruchasz, wszystko w porządku ale cycki masz trochę małe 
A ona do niego: 
-tato, ale ja mam dopiero 6 lat.
@PAXE

Prezesie, jakiś facet czeka na pana w sprawie niezapłaconej faktury. Nie chciał się przedstawić.
- A jak wygląda?
- Wygląda tak, że lepiej zapłacić...

A ponieważ, Panie Prezesie. jest to najdziwniejsze #rozdajo jakie widziałem, łap + :)
Przychodzi facet do sklepu z agd i rozgląda się po półkach na których stoją odkurzacze. 
Ogląda je przez godzinę, dwie,trzy... Podchodzi do niego sprzedawca i pyta 
Może mogę w czymś pomóc, doradzić...? Na to klient nie nie trzeba jeszcze tylko chwileczkę... 
Po następnej godzinie facet wola sprzedawcę. 
Proszę pana mam pytanie czy ten odkurzacz tutaj to niech mi Pan powie on dobrze ciągnie? 
Na to sprzedawca: Panie aż łzy lecą...
@PAXE:

Siedzi dwóch kolesi w kinie, a przed nimi taki wielki, łysy drechol, grube karczycho, złoty kajdan na szyi - z dziewczyną siedzi.
Jeden z tych kolesi do drugiego:
- Stary, założę się z tobą o 50 zeta, że nie klepniesz łysego w glace.
- No dobra, w sumie co mi szkodzi - myśli ten drugi i klepie łysego w glace.
Łysy się odwraca, a koleś:
- Krzychu, to Ty? A