Wpis z mikrobloga

Bądź bohaterem w swojej dziupli (vel piwnicy).

Robiliśmy z Różowym remont w domu, ale na mój, ekhem, "gabinet" tymczasowo skończyły się fundusze. Jak to z odroczonymi kontynuacjami remontów bywa, co tydzień podejmujemy damsko-męską decyzję, że od przyszłego weekendu ruszamy, bo w końcu trzeba to zrobić. To już kolejny przyszły weekend, w który tymczasowo wzięte meble z jakiegoś upadłego biura mają wylecieć. Wszyscy wiemy, że nie wylecą. Postoją jeszcze do przyszłego weekendu, kiedy to już na pewno zajmiemy się kontynuacją remontu.

Miałem trzy rzeczy.
1) Dość swojego biurka wykończonego w kolorze plastikowego drewna o nieokreślonych korzeniach (he he, korzeniach, rozumiecie, nie?).
2) Naddatek czarnej folii do oklejania samochodów.
3) Tanie piwo z Żabki.

Voila, o to mój glorjus pisi mustardrejs setup biurka! 15 minut roboty. Jakaś resztka czarnej matowej folii, której niezużyty koniec dynda z lewej strony poza kadrem, bo zapału nie starczyło mi na jej docięcie xD. 1 puszka Kasztelana. 1 wiadro #!$%@? bo bąble i zagięcia. 20 minut poprawek z igłą i suszarką #pdk. 2 wiadra satysfakcji z lekkiej poprawy wizerunku.

PS. Czyli krótkie wyjaśnienia.
Folii wystarczyło na tyle, ile jej było, stąd nieoklejony kawałek przy ścianie. Kiedyś (hue hue) go dotnę, żeby było równo. Albo nie. Pewnie prędzej zrobię już ten remont do końca, bo to przecież już w przyszły weekend. Kabelek z tego klawiatura wystaje, bo do tego klawiatura da się podpiąć telefon, żeby monitorował temperatury, taktowania, zarządzał kolorkami podświetlenia i inną masą bzdetów, o których wiedza i możliwość zarządzania nimi są mi właściwie zbędne do życia, ale fajnie, że są. Czymś niestety musiałem zdjęcie zrobić i odpiąłem telefon, więc nie widać, jakie to fajne.

#adamslodowy #pcmasterrace #malesukcesytezsawazne #majsterkowanie
kowzan - Bądź bohaterem w swojej dziupli (vel piwnicy).

Robiliśmy z Różowym remont...

źródło: comment_Dw8XHwn8IbW0az3dPtbc4PTVx4lZDEy9.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach