Wpis z mikrobloga

@bezbekierrr: Backup też będzie robił ci się parę godzin i parę godzin przywracał, no i potrzebujesz nośnika danych o takim rozmiarze jak to czego chcesz backup robić...
Clonezilla do tego jest najlepsza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@leon0xxx: Wtf?

Przecież taki backum na steamie na przykład to jest kilka minut przy grze która waży z 15 GB,a to coś nawet nie ma 8 chyba...

Nie widzę w tym ich launcherze w ogóle takiej opcji, więc pewnie pozostaje ściąganie z tych ich gównianych serwerów po raz kolejny.
@bezbekierrr: Jednym jest backup tego co masz na dysku SSD na niego samego czy nawet hdd a innym przenoszenie na nośnik zewnętrzny przez USB 2.0 które jest 100 razy wolniesze często i transfer raptem parę mega na sekundę więc na dobrą sprawę tyle samo wynosi transfer co pobieranie z neta tyle że pobieranie wymaga transferu tylko w jedną stronę...
@leon0xxx: A Ty w ogóle rozumiesz o co mi chodzi?

Chciałem zrobić backup jednej gry, żeby przenieść ją na drugi PC bez konieczności kolejnego pobierania bo ostatnio (dzisiaj zresztą też) z ich serwerów pobiera się z prędkością 200-400 kb/s xD Więc te 7GB to ja ściągnę, ale za 10 godzin chyba.