Wpis z mikrobloga

Kto będzie zadawać ciężkie pytania rządowi w RMF jak Mazurek poleci? Naprawdę wolicie żeby te pytania nie zostały zadane?

Jeżeli ktoś się zastanawia dlaczego na Roberta Mazurka został wydany "wyrok na mirko" to wystarczy posłuchać jego wywiadów.

Jest to najbardziej (przynajmniej wg mnie) prawicowy dziennikarz w RMF. W RMF są 3 panele rozmów: poranna, południowa, wieczorna. Jeżeli ktoś zarzuca "pisostwo" Mazurkowi, to dlaczego nikt nie zarzuca peostwa tym dwóm pozostałym? No wlasnie, dlaczego nikt nie wie jak oni sie nazywaja skoro sa tak dobrymi dziennikarzami, to dlaczego mają zerową rozpoznawalność? Odpowiadam: bo to kolejne KOPIUJ WKLEJ lewicowo liberalne czytacze z kartki. Chłopy zadaja proste pytania, lewicowy polityk gada minute używajac socjotechnik, sluchacz odczuwa błogostan.

Mazurek to jest klasa orania po lewactwie dlatego teraz będzie niszczony - układ medialny ma być domknięty!

Jak to mówią lewacki rząd nie przetrwa jednego dnia bez cenzury. Maja TVP, TVN, Polsat, Onet, Agore, 2/3 rozmow w RMF, namawiaja firmy do bojkotu republiki, ale dalej malo. No i mirko zawalone od rana do nocy.

#4konserwy #bekazlewactwa
blessedbyswiezonka - Kto będzie zadawać ciężkie pytania rządowi w RMF jak Mazurek pol...
  • 24
  • Odpowiedz
@blessed_by_swiezonka: tutaj wywiad tego drugiego z przedstawicielem rządu. wg mnie koleś "nie sprawia zbednych problemów" reprezentantce rzadu. i ok, jeden program dla lewicy, drugi dla pis. konfa jeszcze powinna swojego redaktora dostać.

Kto będzie wałkować w RMF rząd jak Mazurek poleci?

https://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/popoludniowa-rozmowa/news-pomaska-kaczynski-jest-zagubiony-a-razem-z-nim-cala-partia,nId,7291409#crp_state=1
  • Odpowiedz
@blessed_by_swiezonka: A ja mam takie przemyślenie wobec redaktora Mazurka. Dość mocno cisnął PIS, w swoich audycjach zadawał niewygodne pytania, dopytywał kiedy ci byli u sterów. Teraz, gdy na tapecie ma KO, mam wrażanie że dba o to, aby nikt mu nie zarzucił stronniczość, a walczy o to formą prowadzania dyskusji, według mnie trochę za dużo z jego strony jest przekrzykiwania się, zadaje pytanie i nie jest skłonny wysłuchać odpowiedzi, trochę tak
  • Odpowiedz
@mecenassrenas: a xD to sorka. myslalem ze o mnie, bo tutaj co nie napisze prawicowego to mnie wyzywaja od razu, rzucaja sie na mnie z piana na ryju... gdzie te mirko z dawnych lat że dzien w dzien korwin latał?!

@malin90 no ja stary sie zgadzam z Toba. Przecież Mazurek cisnął normalnie pisowców jak rządzili. Oni chca domknac media ma byc absolutna cisza, żadnych trudnych pytań

Poniżej "PISOWSKI" Mazurek.
blessedbyswiezonka - @mecenassrenas: a xD to sorka. myslalem ze o mnie, bo tutaj co n...
  • Odpowiedz
@malin90 Sprawdź czym się zajmuje brat pana Mazurka, ile RMF dostało pieniędzy za władzy PiSu, zobacz wywiad z Kamińskim przed zatrzymaniem (szczególnie po “pan już siedział”, mega naturalnie) i wyrób sobie opinię czy można tu mówić braku stronniczości w prowadzeniu rozmów w ciągu ostatniego czasu.
  • Odpowiedz
@blessed_by_swiezonka: już w dupie kogo wspiera, nie lubię go jako dziennikarza, narzuca tezę w pytaniach, manipuluje, nie daje normalnie odpowiedzieć. Dobre wywiady ma z ludźmi, którzy mają trochę inteligencji i znają jego gierki, i się dobrze przed nimi bronią.
  • Odpowiedz
@blessed_by_swiezonka: spytaj się Mazurka o brata. Zresztą trzeba mieć ujemne iq żeby nie widzieć za kim był i komu sprzyjał. Fakt sam się zorientowałem po jakimś miesiącu codziennego słuchania dopiero, ale sluchalem podczas jazdy autem i jakoś specjalnie się nie skupiałem na pytaniach.
  • Odpowiedz
@blessed_by_swiezonka: kiedy Mazurek cisnął Bosaka i innych polityków konfy, to oczywiście na mirko była cisza, bo nie cisnął "naszego". Te wpisy o cancellacji Mazurka, to po prostu próby całkowitego przejęcia narracji medialnej, która już obecnie jest w 90% na korzyść koalicji rządzącej.
  • Odpowiedz
@grzmik: @lubielizacosy

Sprawdź czym się zajmuje brat pana Mazurka


Brat Michnika- wyroki śmierci na ak
Monika Olejnik - konfident sb
Rodzice Wojewódzkiego- ministerstwo w pzpr
Piotr Kraśko- dziadek poseł prl 7
Siedmiu kadencji, członek rady panstwa xD ojciec dziennikarz rezimu prl

Tak można w nieskończoność ale to Wam nie przeszkadza?

Fakt sam się zorientowałem po jakimś miesiącu codziennego słuchania dopiero


To zacznij teraz tych dwóch pozostałych słuchać i zauważysz ze sa
  • Odpowiedz