Wpis z mikrobloga

Mircy, zepsułam się, od wczoraj mam cały czas ponad 38 stopni. :(
Mam w tym tygodniu nocki, wczoraj szef pozwolił mi pracować z domu ale nie wiem jak dziś będzie.
Nie chce iść na chorobowe, zabiorą mi premię, moje pieniążki (,)

Co mam robić, litry herbaty z miodem i cytryną nie pomagają, po ibupromie mi spada ale kilka godzin i znowu 38.5

#zalesie #chorujzwykopem
partycja_ - Mircy, zepsułam się, od wczoraj mam cały czas ponad 38 stopni. :(
Mam w t...

źródło: comment_8AmoKKnD5kpRuoERTwfAIKKon9Yq0M69.jpg

Pobierz
  • 23
@partycja_: Zdrowie powinno być dla ciebie ważniejsze. Aczkolwiek jeśli mimo wszystko chcesz walczyć. To pamiętaj wszelkie oznaki bakterii idź do lekarza bo potrzebujesz antybiotyku. Reszta ibuprom tylko zbija gorączkę. Wirusowo leczysz się objawowo, czyli to co dolega masz na to lek. Kaszel -> syrop. gorączka ibuprom w maksymalnej dozwolonej dawce jeśli ci temperatura przeszkadza jeśli nie pomaga ci zwalczyć infekcje więc niech będzie. Smarki najlepiej inhalacje bądź jakiś spray do nosa.
  • 0
Aaaa jak ja nienawidzę być chora. Jak sobie przypomnę czasy gimnazjum czy liceum, kiedy cieszyłam się jak głupia z najmniejszego bólu gardła bo mogłam nie iść do szkoły XD
@partycja_: Przykro mi że też masz gówno pracę. Janusze nie szanują pracowników. Osobiście do końca roku zmieniam pracę, bo u mnie nawet nie ma opcji chorobowego bo nie ma nikogo na zastępstwo. Zatem nawet jakbym miała te 29stopni to bym musiała #!$%@?ć(,)
A co do leczenia to mi zawsze pomagał rutinoscorbin 2 tabletki rano i wieczorem, herbatki z cytryną, rosołek i na nocy gorący gripex albo aspiryna.