Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czesc wszystkim starym i nowym Mirkom.
Mam orzech do zgryzienia i potrzebuje rady.

Kilka tygodni temu poznalem 27latke, ja 31.
Udalo mi sie z nia umowic i spedzilismy na lawce kilka godzin popijac #alkohol po czym wyladowalismy u mnie, nie spieszylem sie, najpierw siedzielismy w kuchni, gotujac razem by potem lezec na lozku. Tutaj tez powoli, duzo przytulania, calowania, natomiast gdy probowalem sciagnac spodnie i robic #seksy uslyszalem, ze ma niedokonczone sprawy z jakims facetem i wolalaby nic wiecej nie robic, bo wtedy byloby to cos w stylu #bolecnaboku
Na drugi dzien spotkalismy sie w wiekszym gronie, troche rozmow, nic szczegolnego. Lekki chlod i obojetnosc z jej strony. Na koncu, znowu wspolne gotowanie i transfer do lozka, kiedy stanik juz byl unisiony a ja zaczalem zdejmowac majtki po raz kolejny, uslyszalem westchniecie i gadka, ze ona chce byc fair i ciagle ma niedokonczony temat z typem. Troche sie wkurzylem ale od razu ja zostawilem mowiac, ze trudno, skoro tak ma to to rozumiem. pytala czy jestem zly na nia, po czym wyszla sama a ja zostalem wpokoju.

Mijaja 2 tygodnie odkad sie to wydarzylo, bez kontaktu, jak mysliscie ktora opcja jest prawdopodobna;
A) czuje cos do goscia aten ma ja wdupie, dlatego lazi gdzies do innych ale wostatnim momencie wlacza jej sie alarm i przypomina sobie tamtego?
B) nie chce wyjsc na latwa bo moze tamten ja wykorzystal i chce zobaczyc na ile mi zalezy. Wspominala, ze tamten okazal sie nibyndupkiem
C) leci na kilka frontow i jest flirciara, ktora lubi krecic z kolesiami

Dziekuje za uwage i kazda odpowiedz

zawsze traktuj ją jak równego sobie..
#zwiazki #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 12
@anetaha: e tam, ile to już razy albo ja albo ona zapraszała do siebie na pierwszym spotkaniu. Ludzie chcą upuścić emocji i tyle. A jak się z nim całowała to logiczne, że myślał jest coś na rzeczy.
@AnonimoweMirkoWyznania: Czuje że jest po związku i nie wie czy już lecieć z nowościami czy będzie come baczek do byłego. Już jest w połowie decyzji... Rada #!$%@? jeśli chcesz coś poważnego jeśli chcesz się pobawić i dobrze spędzić czas to atakuj. Tyle że z opisu trochę się nie szanujesz, po 2 takiej akcji powinieneś mocno zaznaczyć że jesteś samiec Alfa i jacyś inni cię nie interesują i skoro tu jest to