Wpis z mikrobloga

@OCISLY o czym ty pieprzysz.nastepnt psychofan elona.. . Ja stwierdzam fakty. BO ma pełnowymiarowy silnik a spacex nie. Często ktos pisze ze raptor ma iles odpaleń. Tylko co to za wersja? Finalna będzie całkowicie inna. Ja nie jestem przeciwnikiem spacex ani jakiejkolwiek innej firmy ale prezentacje to każdy może robić. Jak pokaze spacex swoj silnik to tez pochwalę.
  • Odpowiedz
Hej tutaj jest lista skrótów, które pojawiły się do tej pory w tym wpisie i jego komentarzach.

BFR - Big Falcon Rocket – Nazwa używana do określania następnej rakiety SpaceX, która ma być większa niż Falcon Heavy.
OCISLY - Of Course I Still Love You (Marmac 304) – “Oczywiście, że wciąż cię kocham” – Pseudonim barki ustawianej na Atlantyku, służącej jako lądowisko dla pierwszego stopnia rakiety. Następca JRTI.
IAC - International Astronautical
  • Odpowiedz
@tfuj_pszyjaciel: Ty stwierdzasz, że nawet nie wiadomo kiedy BFR powstanie i wiesz lepiej od inżynierów SpaceX ile potrwa skalowanie Raptora i dodajesz jeszcze, że SpaceX musi budować nowy silnik. Bo oczywiście większy raptor to będzie całkowicie nowy silnik. Szkoda, że ten debil Mueller wcześniej nie pomyślał

Ile razy jeszcze wyskoczysz z tekstem "psychofani Elona" jak zabraknie ci argumentów?
  • Odpowiedz
@tfuj_pszyjaciel: Akurat typ wtryskiwacza który używa SpaceX jest bardzo podatny na skalowanie w przeciwieństwie do zwykłych głowic wtryskowych, więc dla nich budowa większej wersji nie jest dużym problemem
  • Odpowiedz
@robertoskit zrodlo to Elon Musk.
@OCISLY nie wiadomo czy w ogole powstanie BFR. Nie wiadomo tez czy powstanie new glenn. Mnie interesuje co powstało. Powstał BE-4 i to juz cos w tej dziedzinie. Musk rok temu mial inne plany teraz buduje mniejsza rakiete. Kto wie ile to potrwa. Ja czekam na gotowy produkt.
  • Odpowiedz
@tfuj_pszyjaciel: jak musisz sobie tym podreperować ego to se rób. Tu nie ma co udowadniać, bo twój tekst że jest to "pierwszy działający silnik metanowy" można obalić od razu, powiedziałbym że xcor był pierwszy, ale nie wiem czy było coś przed nim.
  • Odpowiedz