Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, jestem z siebie dumny :D

4 błędy na 100 w teście na inteligencje matryc Ravena. Pani psycholog kopara opadła xD

Ranga I (>95) – Inteligencja bardzo wysoka
Ranga II (>75<95) – Inteligencja ponadprzeciętna
Ranga III (>25<75) – Inteligencja przeciętna
Ranga IV (>5<25) – Inteligencja poniżej przeciętnej
Ranga V (<5) – Inteligencja bardzo niska

#chwalesie #wygryw #test #bron #strzelnica #psychologia #psychotesty
  • 22
@Pantokrator ostatni raz robiłem 15 lat temu u psychologa, wyszło mi wtedy IQ 130 :)

A tym co napisałeś, pokazujesz tylko Polski zakompleksiony stereotyp. Że nie wolno się czymś chwalić, nie wolno się cieszyć i wychylać.

Istne staropolskie przysłowie:
"Stój w kącie, jak będziesz potrzebny to Cię zawołają" czy siedź w cieniu i się nie odzywaj.

Polska, gdzie Twój sukces musi być stłamszony i nie próbuj się tym nim chwalić..
@GreenShot ależ jesteś przewidywalny - najnudniejsza linia obrony na świecie, z ładnym zwrotem wywołanym twoimi antypolskimi kompleksami i pogardą dla skromności. Nawet nie przyszło ci do głowy, że jesteśmy w internecie i jedynym weryfikowalnym świadectwem twojej inteligencji są treści, które tu wrzucasz. Twój wpis ma podobną wartość co "jestem piękny" lub "jestem bogaty", ewentualnie "po mistrzowsku gotuję". Czyli ogólnie zaśmiecanie przestrzeni. Dodatkowo tagujesz to "broń". Co następne? Byłem u lekarza na badaniach
@Pantokrator ależ ja Ci nie karze wierzyć w to co tutaj napisałem. W dodatku wcześniejsz Twój post nie odnosił się do wiarygodności mojego wpisu, a do tego że się tym pochwaliłem, więc nie rób #!$%@? z logiki.

Nie potrzebuję czegokolwiek udowadniać, cieszę się z wyniku testu, pozwalam się cieszyć innym :)

Ale nie.. Ciebie to mierzi, bo mój sukces jest miarą Twojej porażki ;) Zamiast się cieszyć z czyjegoś szczęścia, Ty za
@GreenShot ależ urocze odwracanie kota ogonem. Właśnie w tym problem z twoim chwaleniem, że to pusta gadanina. Ktoś, kto prezentuje jakiś namacalny i interesujący dowód jakiegoś talentu, faktycznie zapewnia powód, by go docenić. Ty zaś zaśmiecasz tag i robisz z siebie durnia, nie potrafiąc pogodzić się z faktem, że chwalenie się jakimś losowym testem to czysta żenada. Wrzuciłbyś jakiś fajny i związany z bronią owoc działania twojego umysłu - rewelacja. Ale tutaj
@avltree: irytują mnie tego typu wpisy, bo niestety bardzo tu jest niewiele, poza "patrzcie na mnie wszyscy". Dyskusja o teście oczywiście mile widziana, ale jak szkaluję ludzi za #pokazmorde czy za wrzucanie słabych zegarków pod #zegarkiboners, to spójność światopoglądowa jednak wymagała, by i w tym wypadku nie polecieć do autora wpisu z gratulacjami.
@Pantokrator nie jestem psychologiem, ale jeśli masz pozwolenie na broń to powinieneś jak najszybciej iść na ponowne badania, dla swojego dobra..

O ile hejt za wrzucanie kiepskich zegarków do tago #zegarkiboners a nie #zegarki mogę zrozumieć.

To hejt pod za wrzucanie w #pokazmorde jest mocno dziwny.. Bo nie jesteś żadnym wyznacznikiem co wolno, a co nie. Co jest dobre, a co nie.

Dzisiaj przeszkadza Ci tag #pokazmorde, jutro może zacznie Ci
@GreenShot: oj widzę, że komuś się psycholog internetowy uruchomił. I do tego proszę -

Bo nie jesteś żadnym wyznacznikiem co wolno, a co nie. Co jest dobre, a co nie.


Ty również nie jesteś. Ale wiesz, że jesteśmy w internecie i jedyne, co możemy robić, to pisać, co nam się podoba, a co nie. Wyrażać opinię. Wadzi ci moja opinia? To jest wyłącznie TWÓJ problem i vice versa, nikt do czytania
@Pantokrator rozumiem że na mieście też chodzisz i zaczepiasz ludzi, i mówisz im co Ci się w nich nie podoba?

Czy to internet czy rzeczywistości, nie zmienia faktu, że krytykujesz ludzi za to co Ci się nie podoba, po co? Czujesz się przez to lepszy?

Mi jak się coś nie podoba, to to po prostu ignoruję. Nie mam potrzeby wrzucania komuś. Bo to że mi się coś nie podoba, nie znaczy że
@krak tak, pierwszy raz robiłem test. Pani psycholog była zaskoczona wynikiem. Więc się cieszę :) Ale skoro to takie proste, to chociaż się cieszę że nie jestem gorszy od innych :)