Wpis z mikrobloga

@stekelenburg5:

Badanie „Aktualne problemy i wydarzenia” przeprowadzono metodą wywiadów bezpośrednich (face to face) wspomaganych komputerowo (CAPI) w dniach 5–12 października 2017 roku na liczące j948 osób reprezentatywnej próbie losowej dorosłych mieszkańców Polski. (PAP)


Sondaz( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@stekelenburg5: Sondaz bedzie miarodajny jak przepyta sie znaczna wiekszosc spoleczenstwa. W naszym wypadku np. 30mln osob a nie 1000. Raz trafi sie grupa 1000osob co gdzie 98% bedzie za. I co wtedy? A no nic bo to jest zdanie tych 1000osob...
@stekelenburg5 żadnego, bo delikatna zmiana przepisów ułatwi tylko ludziom życie, a broń palna w rękach zdrowych psychicznie, praworządnych obywateli nie ma negatywnego wpływu na bezpieczeństwo. Jak się ma o czymś zerowe pojęcie, to zamyka się mordkę i nie wypowiada w temacie. Czy ja cię próbuję uczyć jak mataczyć przed sądem? Nie, bo nie mam o tym pojęcia i jest mi to absolutnie obce. Na tej samej zasadzie powinieneś darować sobie dyskutowanie o
@Pantokrator: USA może ma w cholerę problemów ale jak ja im zazdroszczę społeczeństwa które po prostu chce być za siebie odpowiedzialne i nie potrzebuje twardej ręki trzymającej za mordę. Dlatego tam dostęp do broni po prostu jest, dlatego tam egzamin na prawo jazdy wygląda jak wygląda. U nas władza musi na wszystkim mieć łapę. A społeczeństwo jeszcze się cieszy. Aż pojadę nadużywanym cytatem bo mnie po prostu boli to co nasze
@stekelenburg5: Wynik bardzo niekorzystny dla zwolenników posiadania broni palnej. Ja osobiście uważam że przepisy powinny zostać zliberalizowane, bo przestępcy już teraz posiadają nielegalną broń.

Zresztą prawo jest już teraz bardzo restrykcyjne, więc żadni wariaci z papierami a nikt karany nie otrzyma pozwolenia :)