Wpis z mikrobloga

@Zaufaj_Procesowi: a #!$%@? Wu Tang nie brzmi tak samo od 100 lat? Triplety w rapie używane są od wczesnych lat 90 więc nie wiem po #!$%@? linkujesz to w deyskusji o mumble rapie bo niewiele mają z nim wspólnego, poza tym, że Uziemu zdarza się ich używać to takie nawijanie wymaga skilla.
Więc #!$%@?ć też Three Six Mafie, Bone Thugs n Harmony i połowę sceny memphis xD Jeszcze większym hipokrytą niż
ShadyTalezz - @Zaufaj_Procesowi: a #!$%@? Wu Tang nie brzmi tak samo od 100 lat? Trip...
@ShadyTalezz: To ty "gamoniu" nie rozumiesz, że może i brzmią jak 100 lat temu, ale wciąż po swojemu w przeciwieństwie do tych wszystkich "lilów" stękających w ten sam sposób jakby mieli #!$%@? w ustach chwilę po wjechaniu kodeiny.
Rozwój może i jest ale od strony produkcji i podkładów, a nie raperów.
@Zaufaj_Procesowi: Migosi i Uzi też brzmią po swojemu, o czym ty pieprzysz. To Migosi zaczęli używać trypletów w rapie, a flow to nie jedyna charakterystyczna cecha rapu. Przecież wszyscy #!$%@? ci "prawdziwi" raperzy brzmią tak samo jak w latach 90 a nie widzę, żeby pieprzył na nich smuty, że nie są oryginalni i nie brzmią po swojemu.
@Zaufaj_Procesowi: obrażanie fanów i wyzywanie od #!$%@? w ustach to nie są żadne argumenty typie. Kompromitujesz się tylko, pokazując jakimi hipokrytami są krytycy Uziego ¯\_(ツ)_/¯ Murs cię wyjaśnił ale nawet nie obejrzysz tego co wysłałem bo masz kompletnie zamkniętą głowę. Das EFX bełkotało z #!$%@? w ustach 30 lat temu a jakoś nie widzę, żebyś ich wyzywał, Eazy E miał dykcje jak jąkający się tetryk a też nie widzę żebyś go
@ShadyTalezz: Czytać ze zrozumieniem nie potrafisz? Wstaw sobie zamiast #!$%@? nie wiem, kluski. Chodzi o fakt jednolitego stękania z pełnymi ustami "pod wpływem". Widocznie wszędzie ładują te same efekty.

Wracając do poprzedniego: jeśli ktoś stworzył oryginalną stylówkę w latach 90 to nie kumam o co Ci chodzi z tym, że rapują tak samo od tamtego czasu nie będąc przy tym "oryginalnym". Jedynym mankamentem dinozaurów jest przywiązanie do bitów ala DJ Premier
@Zaufaj_Procesowi: no ale to jest kwestia gustu człowieku, co cię boli, że ktoś woli pop rap niż inne podgatunki?
Biggie też był nazywany pop rapem po wypuszczeniu Juice i jego też #!$%@?ć po kiedyś takie ograniczone typy jak ty nie potrafiły zrozumieć, że muzyka się musi rozwijać i jest to nieuniknione bo #!$%@? ludzie nie chcą słuchać 100 lat tego samego i nawet najlepsze płyty po jakimś czasie się nudzą? Chcesz
@ShadyTalezz: Szkoda tylko, że Juicy powstało jako singiel do radia i sam Biggie nie był zbyt skory do nagrania tego.
Z chęcią zobaczę/przeczytam o nazywaniu Biggiego "pop rapem" po wypuszczenia singla na zwiększenie sprzedaży.
Skumaj gościu że ja nie mam nic do samego autotune i nowych brzmień, a tylko i wyłącznie do tych wyrastających jak grzyby po deszczu kopii kopii kopii. Tak jak po SadBoys i TeamSesh wypłynęło milion kserobojów.

P.S.
@ShadyTalezz: No i o czym ma świadczyć ten link? Jedynie potwierdza moje słowa, że poszedł w 1 kolejności na promo dlatego, że Puffy miał wizję i wiedział, że trzeba zrobić hit do radia żeby zwiększyć sprzedaż. Snoop Dogg puścił funkowe Gin and Juice na płycie prawie rok wcześniej, Dr Dre takie np. Let Me Ride 2 lata wcześniej. Nie widzę w tym wątku nic o "pop rapie". Dodatkowo jest tam wzmianka:
@Zaufaj_Procesowi: no i po co ci w trapowej muzyce nie wiadomo jakie linijki albo nie wiadomo jakie flow? Historia pokazała już wiele razy, że ani flow ani linijki nie są wyznacznikiem dobrego rapu, były setki świetnych technicznie raperów, którzy nie byli w stanie nagrać klasyka, tak samo pełno średnich raperów ma na koncie klasyki. Luda, Canibus, Big L wszyscy świetni raperzy a klasyków zero, a obok stoi Kanye, który nigdy ani
@ShadyTalezz:

Po pierwsze: to "kubisz się w zeznaniach" typie bo masz ból dupy o to, że "obraziłem" przeciętnego fana Uziego stwierdzeniem, że słucha tej muzyki od okolicy 2010 oraz mumble raperów że brzmią jakby mieli #!$%@? w ustach w momencie kiedy wjeżdża im kodeina a sam co chwilę wrzucasz epitety typu "przygłup" czy też "gamoń" bo ktoś nie propsuje raperów których ty słuchasz. Ja walnąłem ogólnikami, a ty kierujesz swoje żale
Z.....i - @ShadyTalezz: 

Po pierwsze: to "kubisz się w zeznaniach" typie bo masz b...
@ShadyTalezz: A no i zapomniałem dodać, że kiedyś (jakieś 10-12 lat temu) na forum Wu-Tang był typ który był zatwardziałym truskiem i twierdził, że Lil Wayne jest #!$%@?, a np. Masta Killah jest kozakiem i nie dało mu się przetłumaczyć że ma #!$%@? mózgowe, po czym po jakimś czasie zaczął propsować Weezy'ego i "otworzył umysł", dla smaczku dodam, że też miał w nicku "shady", może to ty jesteś tym pajacem i