Wpis z mikrobloga

No i kolejny rysunek, tym razem tradycyjnie ołówkami. Stworzyłam go po to zeby zobaczyć jaki postęp zrobiłam na przestrzeni 5 lat ( w kom rysunek z 2012 który rysowałam z tego samego zdjęcia co teraz ) Jestem zadowolona zwłaszcza z cieniowania i uchwycenia podobieństwa :) włosy mogły mi wyjsć lepiej ale No trudno :D #martistrysuje #rysujzwykopem #tworczoscwlasna #portret #rysunek
Pobierz martist - No i kolejny rysunek, tym razem tradycyjnie ołówkami. Stworzyłam go po to z...
źródło: comment_llWSpc4UvqlIs9EqPOzxYZuIS2e3BH0j.jpg
  • 41
@nowik: troche wiecej niz przy ostatnim rysunku na czarnym papierze ale to dlatego ze turaj było wiecej cieniowania bo była tez ręka plecy i klatka, i ten warkocz
@martist: Genialne. Kompletnie nie potrafię rysować, dlatego każdy kto potrafi poczynić takie cuda, robi na mnie naprawdę duże wrażenie. Nie przestawaj się rozwijać, bo naprawdę widać talent i dużo pracy. Szczególnie w porównaniu, przez te 5 lat.
@Jainapl: dziękuje, tez kiedys niezbyt potrafiłam rysować ale lubiłam to robic wiec jakos tak zaczęłam i ćwiczyłam ^^ staram sie ciagle rozwijać i ostatanio dosc duzo rysowałam aż mam dosc