Wpis z mikrobloga

@Chudzinx:
1.Zależy. Wypłatę dostaję zawsze na koniec dnia. Wcześniej miałem 9zł/h i tyle dostawałem. Obecnie tam gdzie pracuję mamy fajne premie, więc po 12 godzinach wychodzę ze 130/160zł + napiwki

2.W tygodniu 10, a piątek, sobota 12 godzin. Chyba, że przychodzę jako drugi kierowca, wtedy mniej. Zazwyczaj największy ruch zaczyna się 16/17 gdzie jeden kierowca nie wyrabia

3. Nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xqubyte: masz stałych klientów? Jak wyglądają wasze relacje? Pytam bo praktycznie codziennie zamawiam jedzenie i zawsze staram się coś przyśmieszkować. Z napiwkami kiepsko bo płaci się za dowóz i to jeszcze paypalem
1. Tak, mamy stałych klientów, są lepsi i gorsi, zdarzają się jak Ty czyli pośmieszkują, zapytają jak ruch i tak dalej. Relacje są raczej okej. Tylko dwa razy podczas tej pracy wyszedłem z siebie, ale oni już nie zamawiają (znajomi z innych pizzeri też mieli z tymi idiotami doczynienia), tak to staram się być w porządku.

2.Co do dostawy to sprawa jest słaba. Pizzeria, w której pracuję też naliczają za dowóz i
@SzalonyFanMalysza: Pyszne.pl to porażka ( ͡° ʖ̯ ͡°) Coraz częściej przez nich zamówienia nie docierają, do tego dochodzą prowizje no i zdarzają się błędy w zamówieniach. Pizzaportal nie obsługujemy, jest strona pizzeri, na której można zamawiać. Ludzie w moim mieście wychodzą z ciemnogrodu więc coraz częściej zamawiają online. Można powiedzieć, że 1/3 zamówień to już online, reszta telefon. Zdarzają się dni, ze na 40 dowozów 25 mam
@PorryHatter: To będzie dłuższa wypowiedź, ale ja nie potrafię krótko i na temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sprawa napiwków w moim mieście przechodzi ze skrajności w skrajność. Staram się robić szybko dostawy, oraz być miłym. W ciągu dnia potrafiłem wyciągnąć 60zł napiwków, a były dni, które po 12 godzinach miałem zaledwie 7zł napiwku. U nas każdy napiwki bierze dla siebie. Moim zdaniem napiwki powinny trafiać do kierowców,