Wpis z mikrobloga

Witam Wykopki. Chciałbym zakupić konsole. Młodzieńcze lata spędziłem na grach komputerowych, teraz miałem dłuuugą przerwę i chciałbym zakupić sobie właśnie konsole. Jako, że w tych kwestiach jestem zielony, to pytanie do Was, jaką konsole wybrac? PS4 czy xboxa? Drugie pytanie, jako że nie jestem programista 15k, tylko magazynierem 1,7k, to chciałbym wziąć taką zabawke na raty..Media Markt czy Media Expert? Czy moze jeszcze coś innego?
#mediaexpert #mediamarkt #ps4 #konsola #xbox
  • 13
@BuzieWidze: Kupuj ps4 pro, na święta czy black friday będą one dużo tańsze gdybyś kupywał za gotówke.
Xbox one S nie opłaca się w ogóle kupywać, a xbox one x (nowe) będzie za ponad 2k złotych jak nie 2500.
@BuzieWidze: No siema :) Sam mam PS4 - polecam, chociaż xbox ma jeden plus - część gierek z X360 podziała też na One... poza tym - kinect na xbox to fajna rzecz, ale gogle VR na PS biją to na łeb...

Co do samych rat to polecę Media Markt- współpracują z Santander (niekoniecznie plus) i można czasem wydębić specjalne rabaty na raty (np zazwyczaj do 10 rat masz bez kosztów, w