Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór wszystkim Mirkom i Mirabelkom! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od dziś http://justjoin.it/ w dwóch odsłonach! Śmiało przełącz się na tryb nocny, który właśnie chciałbym zaprezentować.
Czyli coś dla wszystkich tych, którzy lubią programować w takich barwach i generalnie preferują ciemną stronę mocy ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Jaskrawa wersja naszej strony za bardzo razi? Od teraz po prawej stronie masz prosty switch, który zapamiętuje Twój ostatni wybór.Dajcie znać, jak wyszło?

#justjoinit #justjoinitoferty #webdev #ux #userexperience #programowanie #startupcribs
Pobierz StartupCribs - Dobry wieczór wszystkim Mirkom i Mirabelkom! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od dziś ht...
źródło: comment_IoJsBHJ6ReC3xV9ObgZtlKk9hAGOUaTz.jpg
  • 9
@Greg36: Dzięki!!! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bardzo fajna koncepcja, właśnie zastanawiałem się, jak to ogarnąć z podziałem na kategorie... zależy też na tym, aby utrzymać jak najwięcej markerów na mapie, dlatego się przed tym wzbraniam jeszcze...

a ten layout powstał dzięki inspiracji @proweniencja! Daj znać, jak tam? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@najman: racja... jest to temat, który będzie, aczkolwiek nie chcę atakować ludzi x razy dziennie powiadomieniami, rozumisz. Dlatego na ten moment jeszcze nie wiem, jak to dobrze zrobić... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@ElGovanni daj dysię na kredyt! ( ͡° ʖ̯ ͡°)