Wpis z mikrobloga

Już wkrótce zostanę adopcyjnym tatą, z tej okazji pytałem na mirko o foteliki samochodowe. Napisałem, że jeżeli ktoś ma coś fajnego używanego, to jestem otwarty na propozycje. W wiadomości prywatnej odezwał się @benzdriver, że jak mogę poczekać trochę, to mi może podesłać coś od siebie z UK, w międzyczasie podesłał foty tegoż fotelika, a że czasu jeszcze trochę mam, to przystałem na propozycję. Dostałem od niego porządny, niezniszczony fotelik z ISOFIX, który ma dobre wyniki w testach ADAC i co najlepsze, Benz nie chciał za niego, ani za przesyłkę żadnej kasy. Jestem mu bardzo wdzięczny, bo jak się domyślacie, wydatków mam teraz sporo. Nie mogliśmy się z żoną przygotować wcześniej, bo w sumie nie wiedzieliśmy, jakie dziecko dostaniemy (wiek do 3 lat i nie wiadomo czy chłopiec, czy dziewczynka).

Dziękuję Pan @benzdriver, zwłaszcza, że to jego nie pierwsza i zapewne nie ostatnia sympatyczna akcja przykład: http://www.wykop.pl/wpis/26646761

Dodam jeszcze, że @benzdriver jest bardzo pomocnym i szanowanym mirkiem w tagach #samochody i #motoryzacja. Niedawno z jego pomocą sam sobie naprawiłem samochód. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#oswiadczenie #dzieci #adopcja #pogopadoptuje #wykop
pogop - Już wkrótce zostanę adopcyjnym tatą, z tej okazji pytałem na mirko o foteliki...

źródło: comment_TWPTTELdoW3WBB5qZvJut0IjKfo5jHXM.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
@Retoryk: @przecietny: Szacunek dla nas zupełnie niepotrzebny. Mówiąc wprost, na szkoleniu adopcyjnym, nie było ani jednej pary, która może mieć biologiczne dzieci. My po prostu chcieliśmy zostać rodzicami, tyle. Co prawda można też żyć bez dzieci, ale jest to raczej nudne życie.
  • Odpowiedz
@Pisq: Długi to owszem, ale nieszczególnie trudny, przynajmniej dla nas. Wiem jednak o tym, że nie każdy przechodzi sito weryfikacyjne, o badania psychologiczne w szczególności chodzi.
  • Odpowiedz
na szczescie nie biore udzialu w tym procesie ale mam dzieki tobie dobre zarzuty dla małżonki


@Lester_Burnham: Niekoniecznie, skoro nie bierzesz udziału, to może tu leży przyczyna?
  • Odpowiedz