Wpis z mikrobloga

Mirki ile #oc może płacić 26 latek z kilkuletnim prawkiem (ale bez doświadczenia bo nie miałem czym jeździć), to byłaby moja pierwsza polisa na #pierwsze4kola albo benzyna z 1.4 albo 1.6 bo nie wiem czy różnica w cenie #ubezpieczenia będzie aż tak duża by warto było się katować w jakimś maluchu z 1.0 czy 1.2 byle by tylko przyoszczędzić na ubezpieczeniu.
Dodam że nie mam na kogo wziąć współwłaściciela, tego typu opcje odpadają.
#kiciochpyta
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZdzislawXX: no a nie wiesz czy nie masz czasem jakiś zwyżek? bo młodzi kierowcy do 26 lat je zazwyczaj mają. Ja sobie wyliczyłem Focusa 1.6 to mi wyszło 888zł, nie mam żadnych zniżek, to bedzie moja pierwsza polisa, ale też nie mam już chyba zwyżek bo mam 26lat
  • Odpowiedz
@loooser91: Siemano :D

już pewnie nie ma żadnego normalnego kalkulatora bez podawania danych


bez podawania danych możemy Ci powiedzieć 1400 zł, ale jak dojdzie już do zakupu, to wyskoczy np. 2100, więc takie średnie to wyliczanie :D nie trzeba u nas podawać numeru kontaktowego, ale jakieś dane by się przydały :)
  • Odpowiedz
@mfind: to w takim razie jak trzeba podawać danego do głupiego wyliczenia to dziękuje. Ja rozumiem już przy podpisywaniu umowy, ale żeby już przy samych wyliczeniach żądać dane to coś jest nie tak. Jak chce tani cukier kupić to jakoś nie musze danych podawać, tylko chodze po sklepach patrze na ceny i kupuje tam gdzie najtaniej. Ubezpieczenia tez bym chciał tak sobie sprawdzić, a dopiero potem tam gdzie jest najtaniej
  • Odpowiedz