Wpis z mikrobloga

Mirabelki/Mirki mam problem ze swoja panna otóż postanowiłem pójść z duchem czasu i pochwalić sie ze jestem od jakiegoś czasu szczesliwy i ustawiłem status na fejsie, ze jesteśmy razem w związku. Problem w tym, ze moja dziewczyna usunęła ten status ze swojej tablicy tłumacząc sie, ze po co inni maja o nas wiedzieć (najbliżsi znajomi i tak juz od dawna o nas wiedza) Czy to normalne? Co mam zrobić? #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #facebook
  • 24
  • Odpowiedz
  • 0
@dzygit: widziałem pare razy jak jacyś kolesie do niej wypisują. owszem nie odpisuje im ale czułbym sie pewniej gdyby cos takiego miała ustawione na fejsie
  • Odpowiedz
@daro_92: To nie jest w porządku. Tak jakby chciała coś ukryć przed znajomymi. Może jesteś tylko opcją tymczasową, a ona sobie randkuje z jakimiś fagasami? Albo jest z Tobą szczęśliwa, ale dostarczasz jej zbyt mało atencji i obcy kolesie muszą ją dodatkowo dowartościowywać.
  • Odpowiedz
@daro_92: w sumie to ja tez bym nie chciala oznaczania.
I nie dlatego, ze planowalabym kogos zdradzic, ze brakuje uwagi od innych - tylko nie lubie afiszowania sie zyciem prywatnym w internecie.
Co prawda nie mam tez zdjecia i nie wrzucam tam niczego, wiec to jest spojne; a zreszta maz podobnie, wiec zadne z nas nie ma problemu w takich kwestiach.

Pytanie, czy Twoja dziewczyna prowadzi profil aktywnie, czy nie; jesli
  • Odpowiedz
  • 3
@agaja: wiesz moze na fejsie zbytnio aktywna nie jest ale jak byliśmy na wakacjach na Maderze to np na instagrama nie wrzuciła zdjęcia ze mną tylko jak jest sama. Daje mi to po prostu do myślenia..
  • Odpowiedz
@daro_92: miałam podobne rozkminy, bo mój niebieski też miał z tym problem. zresztą wciąż ma, ale wiem, że mogę mu ufać, a kwestie mediów społecznościowych są związane tylko z niechęcią do wspomnianego wyżej afiszowania się. Po czasie podłamywania się tym i faktycznych problemów z pewnością co do nas mogę poradzić tylko tyle, że jeśli nie masz innych podstaw do obaw, to po prostu odpuść, bo nie warto się o to spinać.
  • Odpowiedz
@daro_92: Brzmi jak zarzutka, ale z tego co piszesz to po prostu nie chce się przyznać do związku z Tobą. Być może lubi atencję od innych bolców albo szuka w ten sposób kogoś na boku. Jeśli ukrywa się z korzystaniem z FB przy tobie to chyba jasna sprawa.
  • Odpowiedz