Wpis z mikrobloga

@debustrol poseł robi więcej niż tam jacyś rezydenci


@adrian0698: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD nie chce mi się o tym w ogóle dyskutować, że już w ogóle pomine fakt, że taka licytacja jest bez sensu xDD

@debustrol: polityk akurat ma dużo opcji aby ''sobie dorobić''


@SpaceMonkey: no, chciałbym, żeby sobie rezydenci mogli tak olewać pracę, jak politycy, że później 10 osób słucha na slai obrad a reszta pusta xD
  • Odpowiedz
Ja na miejscu Pana Jarosława obniżył bym wypłatę wszystkim tym którzy protestują A jak im by się dalej coś nie podobało to won za granice pracowac
  • Odpowiedz
Ja na miejscu Pana Jarosława obniżył bym wypłatę wszystkim tym którzy protestują A jak im by się dalej coś nie podobało to won za granice pracowac


@adrian0698: szczerze mówiąc, to byłoby to świetne rozwiązanie, pomagające podjąć decyzję tym niezdecydowanym - tylko od razu za granicę, bez obniżania pensji bo to bez sensu ;)
  • Odpowiedz
@debustrol: zacznę że jak nic nie mam do lekarzy. Ogólna myśl moja jest taka, że polityk gdy dostanie mało hajsu będzie bardziej skłonny do wałków. Nie mówię, że teraz tak nie jest. Lobbyści mogli bardziej kusić
  • Odpowiedz
@debustrol: ja bym wolał 10k, ale kadencyjność posłów (2 to max) i oddzielenie wykonawczej od ustawodawczej, czyli poseł nie może być ministrem. Musieliby brać ludzi z zewnątrz. Albo ekspertów albo swoje pacynki ale to wtedy premier miałby #!$%@?. Oczywiście jak ktoś był posłem to już nigdy nie może byc ministrem. W drugą stronę #!$%@?.
  • Odpowiedz
  • 0
@debustrol: niby jesteście tacy mądrzy a sami się wciągnęliście do ataku na inne grupy społeczne


@ediz4 ja sie w nic nie wciagalem :) ale jesli masz na mysli argumenty, ze Pani w Lidlu zarabia wiecej, to faktycznie forma nie jest dobra i zawsze bylem przeciw takim argumentom

No i nie splaszczajmy protestu tylko do zarobkow bo dokladnie o to chodzi #tvpis
  • Odpowiedz
@debustrol: Nie? A po kij takie obrazki - poseł zarabia więcej, informatyk zarabia więcej. Inny cioł łazi po fejsach polityków i wrzuca zdjęcia z wycieczek. Całe gorące tym zasrane.
W tym proteście chodzi o pieniądze.
  • Odpowiedz
Ja na miejscu Pana Jarosława obniżył bym wypłatę wszystkim tym którzy protestują A jak im by się dalej coś nie podobało to won za granice pracowac


@debustrol: Dokładnie - ja sobie wycieczkę za granicę żeby zacząć tam pracować musiałem sfinansować sam. Jestem za rządową dotacją eksportu lekarzy JakSię#!$%@?ć™. Nie rozumiem, zapłacili mi 200k za studia a szkoda im kilku tysiaków na to żebym mógł zacząć pracować jak człowiek w cywilizowanych
  • Odpowiedz