Wpis z mikrobloga

@Yrrrr: a ja czasem lubie obejrzec. Co prawda ostatnio coraz rzadziej bo zamiast ciekawostek i pokazywania zycia w japonii to duzo #!$%@? o sobie niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ale ogolnie gosc mega pracowity, z mega pomyslem na siebie, na pewno przedsiebiorczy i tez czesto ma cos fajnego do przekazania. Moze jest zbyt mocno narcystyczny ale czasami fajnie obejrzec, zwlaszcza jakies starsze vlogi.
Zadufany w sobie, rozwala mnie jeszcze spuszczanie się ludzi jak to on nie jest zajebisty xD "Oooo Gonciu timelapsa zrobił, jaki zajebisty" xDD I podejście, prawie na każdym filmie uwalony obiektyw. No sry, ale jak ma takie podejście do takich podstawowych spraw to ja dziękuję. No i w sumie to co wcześniej zostało wymienione.
@Yrrrr typek narcystyczny i ma się trochę za fifarafa "co to nie ja" ale jednak pokazuje coś. Ale nie rozumiem #!$%@? się że dużo jego mordy w jego filmach skoro to są dailyvlogi o jego życiu to gówna na ulicy nie będzie pokazywał wciąż. Ja go lubię bo co jak co ma gościu oko do ujęć i potężna wiedzę na temat techniki kręcenia plus nieraz coś opowie o tej Japonii z perspektywy