Wpis z mikrobloga

Myślisz że przegrałeś swoje życie nie inwestując w #bitcoin tylko siedziałeś na dupie? To posłuchaj mojej Historii.

Jeszcze koło 2009 roku okropnie interesowałem się komputerami. Kupowałem te pisemka itd. Wtedy w którymś grudniowym (pcformat chyba) była wzmianka o BTC. Strasznie się tym zajarałem (miałem 13 lat i wtedy założyłem konto na wykopie xD ). Szukałem info w internecie, ale doszedłem do tego że nie mogę nic kopać na mojej grafice GT8600 ( ͡° ʖ̯ ͡°) Strasznie opadły mi emocje. Jakoś na początku 2010 przeczytałem znowu, że btc = 1$ i zapragnąłem KUPIĆ BTC. Dodatkowo dostałem 200$ w różnych banknotach od rodziny i chciałem zainwestować WSZYSTKO. Jak moi rodzice ot usłyszeli, od rauz zabrali mi te 200$ (potem oddali) bo mówili, że na głupoty chce wydać. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Potem szukałem w necie, ale okazało się to jednak zbyt trudne jak dla mnie, te wszystkie giełdy i sposoby kupna btc w necie były zbyt skomplikowane jak na moje 13 lat. Jak już ogarnąłem jak, to nie miałem tych dolarów do inwestycji. I tak jakoś zapał mi spadł, Dolary wymieniłem w kantorze (190 a 10 zostawiłem) i wpłaciłem na konto (od razu poleciałem z Matką, żeby mi założyć pierwsze ''uczniowskie'') no i mama jako opiekun miała wgląd w to konto przy patrzeniu na swoje, powiedziała że jak wydam na te ''internetowe głupoty'' to dostanę karę czy coś ( ͡° ʖ̯ ͡°). No i takie #!$%@? mnie bierze, bo jakbym te 190$ zainwestował to teraz bym miał ponad 3.500.000 złotych albo chociaż część tych pieniędzy zakładając, ze bym trzymał xD Zapytacie czemu nie kupiłem później? na końcu napisze.

Potem jak już pojawił się DOGE to kopałem razem z mireczkami. Porzuciłem swój portfel z ponad 2.000.000 doge które były g*wno warte wtedy. Teraz to chyba jest warte koło 9000. Trzymajcie mnie. Dodatkowo jak już podbijało do 500 odnalazłem portfel, tylko zapomniałem hasła i wszystko w #!$%@? usuwałem ze złości ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dlaczego nie kupiłem BTC później? Bo zostawiłem sobie te 10$ w papierkach po 1-2 dolary (dwójki są rzadkie i to dla tego) i jeden banknot noszę zawsze w portfelu xD Przypominał mi jakim przegrywem byłem i co straciłem wiec się tylko #!$%@?łem i nic nie kupowałem.

Dlatego teraz, kiedy zaczynam dobrze zarabiać postanowiłem inwestować 8% pensji co miesiąc na poczet BTC. Nawet jak padnie to #!$%@?ć, marzenie dzieciństwa nareszcie spełnione. Tak sobie myślę, gdzie bym był teraz gdybym był chociaż trochę starszy wtedy w tym w 2010 ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Na zdjęciu ten #!$%@? banknot 1$

PS: Jak mi przypomnicie jakie giełdy upadły to przejrzę maile. Kiedyś dostałem (FBI, CIA czy inne) o wszczęciu postępowania wobec właścicieli i jeśli miałem tam jakaś kasę to mogę się przyłączyć.

#przegryw #gownowpis #kryptowaluty
Pobierz WujekRada - Myślisz że przegrałeś swoje życie nie inwestując w #bitcoin tylko siedzia...
źródło: comment_Klnnv4uWxbrELrlqgGnoO9PbNzl1m1DJ.jpg
  • 20
Potem jak już pojawił się DOGE to kopałem razem z mireczkami. Porzuciłem swój portfel z ponad 2.000.000 doge które były g*wno warte wtedy.


@WujekRada: Nie wiem jak wyceniasz gówno ale 1 mln DOGE podczas wykopowego szału kopania opychaliśmy na ebay po około 7k pln
@WujekRada: @Szlif: dokładnie wszyscy pomijają ten czas pomiędzy kupnem a teraźniejszością.

Jak teraz kupisz ICO to też #!$%@? jak będzie x2, x3, albo #!$%@? x15 to już na pewno. A za 5 lat może to będzie x5000 jak stratis np. Czy etherum.
@WujekRada nawet jakbyś kupił to wcale nie oznacza że byłbyś dziś milionerem. Pewnie sprzedałbyś po kursie $100 albo w pierwszym lepszym dołku. Ewentualnie doszłoby do włamania na giełdę czy coś. Nie ma się co przejmować.
@WujekRada: Myślisz, że ty jedyny straciłeś okazję? Chłopie, ja kiedyś blok 50 BTC wykopałem, a dzisiaj biedę klepie, ogólnie przegrywam życie...
Się ciesze, jak znajdę na jakichś starych giełdach jakieś grosze, wczoraj udało mi się 80 zł znaleźć.