Wpis z mikrobloga

A jak dla mnie był to słaby odcinek. Hit okazał się praktycznie, żadnym rywalem dla Jirena i jego walka trwała z 5 minut? A do tego jego paleta ataków okazała się strasznie uboga. Jego stały rozwój w walce z Goku mógł zwiastować dużo ciekawszą potyczkę z asem 11 wszechświata a tu nic takiego nie miało miejsca. W moim przekonaniu dalej najciekawszą postacią pozostaje Frieza, niewzruszony mocą Jirena wydaje się dalej realizować swój plan w tym turnieju.

#dragonball
Kristof7 - A jak dla mnie był to słaby odcinek. Hit okazał się praktycznie, żadnym ry...

źródło: comment_9aReynP0d2S3oL713MLT3CbQmp6FSrNJ.jpg

Pobierz
  • 10
@Kristof7 ano Freeza jest ciekawie prowadzony, przeciez jest tylu mocnych gosci, Goku Vegeta Jiren, a ten jeszcze moc oddaje. Mam nadzieje ze bedzie genialny final i ze tego koncertowo nie #!$%@?. Jak bedzie koncowka arcu to bede wystrzegal sie wszelakich spoilerow, a niech mnie zaskocza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mariusz_wons: @Kristof7: Frieza jest znacznie bardziej użyteczny od Vegety. Nie dość, że uratował Gohana, dał swoją moc do Spirit bomby to jeszcze częściowo uleczył Goku, A Bedżita? hurr durr nic ci nie dam gupi kakakarot bo muszę oszczędzać energię bym mógł za ciebie leniu zwalczać najsilniejszych przeciwników? Efekt? Przez kilka odcinków nie jest w stanie tej grubej świni przez ring wywalić. Fakt raz uratował przed nią Goku, ale jakby mocniej
@Nicolai: Czy ja wiem, w pierwszej potyczce Hit 'zabił' Goku. Dopiero ożywiła go własny pocisk energii. I tu chyba bardziej chodziło o to, że Goku wypieprzył w niego całą energię by przebić tę barierę wymiaru stworzonego przez Hita. Liczyłem chyba, że będzie miał więcej ciekawych technik w zanadrzu a biorąc pod uwagę jego ciągły rozwój to gdzieś jednak pokaże więcej w walce z Jirenem.( ͡º ͜ʖ͡º)