Wpis z mikrobloga

@Shan a co się stanie jak przestaną pracować lekarze? Inofmratycy? Programiści? Kierowcy? Energetycy?

Przedsiębiorcy? Wyobraźcie to sobie gdy 90% sklepów, lokali i usług jest niedostępna?

Będziecie mieć duży problem lekarze.

Logika po #!$%@?.
@Aequitas87 To niech przestaną ciekawe ilu na prawdę robi za darmo. Bo coś mi się wydaje, że dyrektor szpitala mówiący o stawce 60-100 PLN za godzinę dyżuru nie mylił się z prawdą.

Gdyby protestowali w celu deregulacji statusu rezydentów mieliby miejsce poparcie. Przyprawa nie się do podstawy 7000 netto budzi sprzeciw. Razem z dyżurami to ile ma być? 10? 12 tysięcy do ręki miesięcznie? Dla młodego po studiach? Nie ma tu przesady?
1200 brutto brutto

400zl.


@Strahl: ( ͡° ͜ʖ ͡°) #takbylo

ale ty wiesz, że to dotyczyło 6 specjalizacji, 'na za dziesięć lat', i roczników zaczynających w tym roku


@Strahl: cytuję co powiedział Radziwiłł

Chcemy dokonać podwyżki w ciągu 3,5 roku od dzisiaj, która doprowadzi do tego, że oni będą zarabiać od 800 zł do ponad 2 tys. więcej, w zależności od specjalności. W rekordowych sytuacjach o
@Strahl ochłapy? Nie wiem. 800-2000 zł w 3 lata netto? Z czym to porównać? Z minimalną? W 3 lata wzrosła o 250 zł BRUTTO. Ze średnia krajowa? Wzrost o około 700 zł brutto.

Przypomnijny, że czas po zrobionej rezydenturze zarobki mocno idą do góry. To nie jest tak, że ktoś już tyle będzie zarabiał na wieki wieków.

Dalej utrzymujesz, że 7000 netto od jutra to jedyną sprawiedliwa opcja? ( ͡° ͜
@Strahl

- a nikt z lekarzy nie oczekuje dwóch średnich.


Kurde. Kolego, znowu mam wstawiać wasze materiały? A doniesienia medialne? To wszystko co kłamstwo? Radziwiłł podrzucił? ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie ściemniaj proszę, bo w to nie uwierzę za nic. Widziałem materiały od waszego porozumienia już w 2016, więc nie uwierzę w to.

To co zaproponował Radziwiłł w moim przypadku dałoby mi grosze - jego propozycja która wygląda
@mistrz_tekkena: https://legislacja.rcl.gov.pl/docs//516/12303453/12460826/12460827/dokument310280.pdf


To jest to co zaproponował trzy dni przed głodówką. Dużo ładnych kwot, szkoda tylko, że czas w którym wyszły i treść świadczą jasno o tym, że ten człowiek chciał stworzyć podział między rezydentami - tych którzy będą zaczynali teraz i tych którzy już się specjalizują. Człowiek idący pierwszy dzień do pracy zarabiałby dużo więcej od człowieka pracującego na oddziale od czterech lat. (na takiej pediatrii rezydent IV roku zarabiałby