Wpis z mikrobloga

Powrót guzika na streamy to #!$%@? mistrzostwo.

I ta nachalna reklama swojego kanału, którą parszywy grubas z zagryzionymi zębami ledwo toleruje bo wie, że bez guzika nie istnieje i jego streamy są mega #!$%@?. Jeszcze kilka miesięcy temu tucznik momentalnie wywalał każdego, kto choćby wspomniał na streamie o swoim koncie na YT czy innym Twitchu...

Stream z działki (którego guzik chciałby streamować ze swojego konta) może być mega ciekawy.

Fajnie gdyby guzik wybił się na grubasie, podebrał mu widownię i kopnął w dupę po 2-3 tygodniach...

#grubyoszust
#danielmagical
  • 7
@vegeciak: Guzik streamował w czasie, kiedy miał kosę z Danielem i gówno z tego wyszło. Typek jest mega żałosny. Kilka razy włączyłam go na chwilę i za każdym razem było #!$%@? o Danielu i że tam już nie wróci. Nawet po pogodzeniu się, powiedział, że nie wraca na stream, bo on ma inny kontent. A teraz siedzi i nakręca sztuczne dymy. Dziwi mnie to, że komuś się to podoba.
@LewackiKrul: Oglądałeś grubasa w ostatnich tygodniach? Miesiącach? Widziałeś spadek widowni i donejtów?

Wykop od dawna narzekał na nudne streamy grubasa i brak jakiekolwiek sensownej konkurencji. Teraz nadarza się okazja, by wypromować guzika i zostawić chytrego, nudnego i obłudnego tucznika ze swoją gimnazjalną, Tibijską, kilkudziesięcioosobową widownią...
@vegeciak: Ostatnio wyłączałem po 30 min, bo nie miałem za bardzo czasu, ale z tego co widziałem to wiało grzybem.

Strimy są nudne, bo spaślak #!$%@? każdego, kto pomagał mu ciągnąć ten wózek. Teraz łapie się czego może i ściąga na strima tego atencyjnego uja. Obaj są siebie warci xD
@LewackiKrul: No więc o tym mówię... Swego czasu grubas miał złoty okres i donejty leciały jak szalone. Wtedy faktycznie nie było mocnych na magicala. Ale od dłuższego czasu jego streamy są coraz gorsze, a i sam grubas robi coraz bardziej irytujący/odpychający/leniwy. Widać to po spadającej widowni i ilości donejtów.

Guzik to taki sam (m.in. chytry, nieszczery) typ człowieka, ale przynajmniej może spróbować być realną konkurencją dla nudnych streamów grubasa, na co