Wpis z mikrobloga

Czesc Mirki i byc moze Mirabelki.
Temat wyglada tak.....
Mam w pracy kumpla, nie Polak. Chlopak jest ze Srilanki. Od jakiegos czsu meczy mnie zeby znalezc mu w Polsce firme, ktora odpicuje mu bryke. Nasluchal sie i nie daje mi spokoju. Problem polega na tym, ze jak by to byl jakis klasyk to pewnie bym cos znalazl ale to jest BMW e36 rocznik 1994 w wersji hatchback i to z silnikiem 1.8. Uparcie twierdzi ze to z sentymentu. Chcialby go odbudowac na bogato i jeszcze troche w stylu gangsta. Twierdzi ze ma na to 25 kPLN i jak trzeba to moze doplacic. Ktos cos? Ktos sie zna?
#motoryzacja #tuning #bmw
  • 6
@JanSerce: Jakieś dobre audio wraz z wyciszeniem powinno się zamknąć w 10k pln. Reszta na mpakiet, odnowienie środka, zawieszenie gwintowane, sensowne koło i jeszcze mu zostanie z 5k, w zależności od tego w jakim stanie jest obecnie auto. Cięzko mi sobie wyobrazić, że można by spalić więcej hajsu na kompot i mieć z tego zauważalny efekt. Ogólnie to co chce zrobić to maksymalna głupota. Jak już to lepiej puścić kompota, kupić
@Retoryk: Sam sie zastanawialem dlaczego nie kupi jakiejs ciekawszej bazy skoro juz sie chce w to bawic. Po ktoryms razie po prostu przestalem pytac. Po tym co widzialem i mniej wiecej po tym czego oczekuje stwierdzam, ze 25 to zdecydowanie za malo. Znasz moze lub wiesz gdzie szukac ludzi sie tym zajmujacych?