Wpis z mikrobloga

Czasem człowieka zażenowanie łapie jak sobie przypomni, że w sumie był pozytywnie nastawiony do partii Korwin xD

Dostali się do europarlamentu. Zdobyli popularność i rozgłos. Hajs się pojawił. Szlachetne wolnościowe idee (które miały być źle implementowane). I potem wychodzi taki Przemysław Wipler i mówi, że popiera antyszczepionkowców, bo obowiązek szczepionkowy to objaw opresyjnego "reżimu" i należy go znieść, bo Korwin to partia wolnościowa xDDDD
#korwin #polityka
#antyszczepionkowcy
Pobierz
źródło: comment_1FQTQDmzOidwwZP4MOotgyzkGBCYeAXE.jpg
  • 17
@Gaboleusz: NIGDY nie będzie idealnej partii. Jak nie Korwin to kto "farbowany lis" aka. Kukiz ? Prawica która jest bardziej czerwona niż SLD czyli PiS ? A może PO i .N dla których "słowo złotej Pani z Berlina jest cenniejsze niż złoto" i "stać nas na zdecydowanie więcej niż 7 tysięcy nachodzców" ? Polska polityka to syf, stąd jakiekolwiek głosowanie na partie to idiotyzm. Z tym Kukiz ma rację promując JOWy
@Gaboleusz: O szczepionkach zawsze warto wspomnieć, że w większości krajów Europejskich nie ma przymusu szczepień pod groźbą kary.
Mimo to wyszczepialność jest na wysokim poziomie i nie ma z tym żadnego problemu.

To dla tych, którzy uznają przymus za coś normalnego, a ludzi którzy promują wybór (a nie żaden zakaz) przezywają od najgorszych, nie mając pojęcia o podstawowych faktach na ten temat. @Dielektryk: @jacekKobr: @Jah00
@look997: akurat jestem za wyborem :) pisząc wyżej o braku idealnej partii miałem na myśli że żadna partia nie będzie nam podchodzić w 100 procentach. A kwestia szczepionek w porównaniu z cyrkiem innych partii chyba nie jest powodem by rezygnować z głosowania na nich :)
zawsze warto wspomnieć, że w większości krajów Europejskich nie ma przymusu szczepień pod groźbą kary

To dla tych, którzy uznają przymus za coś normalnego, a ludzi którzy promują wybór (a nie żaden zakaz) przezywają od najgorszych, nie mając pojęcia o podstawowych faktach na ten temat

@look997: Szczepionka na błonicę - obowiązkowa w 11 krajach Europy, przeciwko polio w 12 krajach. http://vaccine-schedule.ecdc.europa.eu/Pages/Scheduler.aspx
To, że w 12 państwach szczepienie jest obowiązkowe, a w
@jacekKobr: Nie wiem co to ma do korwinizmu?

Jeszcze raz napiszę, bo może nie zauważyłeś:
"To dla tych, którzy uznają przymus za coś normalnego, a ludzi którzy promują wybór (a nie żaden zakaz) przezywają od najgorszych, nie mając pojęcia o podstawowych faktach na ten temat. "

Ale rozumiem, że ten fakt stawia cię w niekomfortowej sytuacji, wyśmiewającego większość państw zachodu, do którego się z przyklęknięciem zwracasz. Coś wtedy nie styka, jakiś
@look997: Nazwa nie jest najistotniejsza. Może być korwinizm, może być libertarianizm (tutaj akurat jest ślisko, bo w libertarianin.org dobrze rozumieją ten problem i nie wykazują się ignorancją). Chodzi o fakt, że argumentujesz za tym, że jest to nienormalne, bo w 12 państwach jest obowiązek, a w 19 go nie ma. Słaby to argument, niezwiązany z meritum.
@jacekKobr: To co ja robię, to jest tylko przystopowanie podejścia wyśmiewającego.
Właśnie nie da się przejść do meritum, gdy argumentem OP jest:
"xD"
Oraz:
"xDDDD"

Aha, i jeszcze:
"xDD"

Jest to udawanie, że postawa pro-wybór jest śmiesznym marginesem, z którym nawet nie trzeba gadać, bo nie ma znaczenia.
Przywracam takich delikwentów do porządku, gdy przypominam im o byciu w mniejszości.
Nagle się wyłączają(to jest najczęstsze) albo zaczynają wrzucać jakieś faktyczne argumenty,
Przywracam takich delikwentów do porządku, gdy przypominam im o byciu w mniejszości.


@look997: W twoim przypadku to bardzo obosieczna broń. Korwiniści i ogólnie wszelakie ruchy wolnościowe jakie mają poparcie w tym kraju? Zdecydowanie mniejszościowe, więc może najpierw sam przywróć się do porządku i zacznij wreszcie merytorycznie argumentować. Środowisko Libertarianin.org (o którym już wcześniej wspomniałem) wychodząc z postawy wolnościowej było w stanie uargumentować sensowność obowiązkowych szczepień. Wipler (rzekomo wolnościowy) ze specyficznym pojmowaniem
@jacekKobr: Ja nie muszę niczego uargumentowywać, bo żadnych poglądów w tej sprawie nie przedstawiłem i nie mam zamiaru przedstawiać.
Swoją wyznaczoną przez siebie rolę spełniłem: usuwanie "argumentów" typu "xD", takich jak OPa.