Wpis z mikrobloga

@fetozaur: masz ty rozum i godność człowieka? wiedza kiedy skończy się run na btc jest wata miliardy dolców. A i tak nikt jej nie ma. Szukasz odpowiedzi na wypoku?
powinny spaść po przejściu ethereum z POW na POS, poszukaj sobie info. Ostatnio podobno mocno spadły ceny karty w Chinach. Rozejrzyj się po alliexpress.com i alibaba.com


@escabor: a kiedy ten POS juz drugi rok to przeciągają
a kiedy ten POS juz drugi rok to przeciągają


@WeselnyGiermek00: żadnego POS nie będzie bo ten system zwyczajnie nie działa. Co to za system gdzie ktoś musi robić check pointy. To nie jest system, który działa sam bez udziału człowieka. To drugi system bankowy. Daję głowę, że nigdy nie będzie POS-u a bombę trudnościową sami rozbroją. To są niepoważni ludzie, to dzieciaki.
Co to za system gdzie ktoś musi robić check pointy.


@pawlo74: czy ja wiem NXT / NEM nie maja checkpointów tylko #!$%@? PPC miało :)

bo ten system zwyczajnie nie działa.


@pawlo74: ta... 3lata BLK leci bez problemów NEM to samo 0 downtime tak samo jak BTC.
BLK sie wypierdlalało na starcie ale NEM od startu ani razu ! :D
Działa ten POS i to bardzo dobrze ( ͡°
@WeselnyGiermek00: nie, trzeba zostawić szity i poczytać na temat POS.
Nie jestem programistą a POS od razu widziałem jako kopię systemu bankowego. To nigdy nie będzie działać. #!$%@?ąc od zagadnień technicznych od samego początku byłem wrogiem POS gdyż żeby coś mieć musisz wykonać pracę, nie ma nic za darmo. Tutaj kolesie skopiowali system bankowy, pieniążki z powietrza i rozdają je między sobą, oligarchia im więcej masz tym więcej dostajesz, czym to
@fetozaur: juz nigdy nie wrócą do normy. Ale wyjście jest proste, niech kupi a gdy nie gra to niech kopię. Może wyjdzie nawet że kartę ma za darmo jak zamieni akty na btc i potrzyma parę miesiecy
To nigdy nie będzie działać.


@pawlo74: ale działa

gdyż żeby coś mieć musisz wykonać pracę,


@pawlo74: ale praca wykonywana przez górników BTC jest bezsensowna ona absolutnie nic nie wnosi w porównaniu do muraży tynkaży malaży itp efekty pracy wytwórców zostają na zawsze patrz taki mur Chiński a po górnikach BTC i efektach ich pracy nie zostanie nic z czego można skorzystać...

oligarchia im więcej masz tym więcej dostajesz,


@pawlo74:
@WeselnyGiermek00: w alcie, którego nikt nie używa? To testnet z prawdziwą kasą. Ja pisałem o prawdziwym świecie, nikt tego nigdy nie użyje. Nie bez powodu alt jest tylko altem i nikt tego nie używa. Uważąsz się za mądrzejszego od najmądrzejszych na świecie? Z tego co napisałeś tak wynika. Wydaje Ci się, że odkryłeś coś czego świat jeszcze nie odkrył. Jesteś w błędzie.