Wpis z mikrobloga

na 100 dni, trzeba tylko co 30 aktywować pakiet, jeszcze czytalem ze zeby dzialalo LTE trzeba mieć jakis pakiet aktywny, doladowanie za 50zl daje chyba 2 GB wiec spoko, ustawilem w routerze żeby dzialal tylko na LTE i nie martwie sie że mi sciagnie ten pakiet (tak gdzies wyczytałem nie jestem na 100% pewny)
@jcob:

Z usługi „Darmowy Internet LTE na 30 dni” (zwanej dalej „usługą”) mogą korzystać Użytkownicy, którzy kupili lub otrzymali Zestaw Startowy w ramach Oferty Red Bull MOBILE na kartę lub Red Bull MOBILE na kartę II lub Red Bull MOBILE na kartę edycja specjalna.

3 startery niby
@astri: puszki już raczej wycofali ze względu, że im data przydatności do spożycia już dawno się skończyła. Może jakieś ostatnie sztuki na zapomnianych pocztach czy wiekowych żabkach znajdziesz, ale starter też już raczej będzie nieważny.

Promocja działa tak, że musisz mieć 30 zł na koncie w momencie aktywacji pakietu LTE. Kasa zostaje, przez co na starterze robi się skarbonka (tu po raz kolejny zwracam się do mirków z pytaniem czy jest
yli jak na 3 miesiące i później co? rozumiem że za 30 zł mamy 3x 100 GB czyli 300 GB? jak prz


@astri: musisz miec aktywne konto i powyzej 30pln zeby aktywowac pakiet "Darmowy internet LTE". Za 50pln mozesz sobie przedluzyc konto do 3 miesiecy, przez co za 50/3 masz miesiecznie ok 100Gb - pozniej lejek. Po 3 miesiacach doladowywujesz za 50pln wazne 3 miesiace i tak w kolko. Co miesiac