Wpis z mikrobloga

Jak wszyscy wiemy pizza hawajska podzieliła bardzo wielu polaków i była źródłem wielu kłótni oraz bójek. Z racji tego postanowiłem zapytać bardzo znanego i szanowanego kucharza oraz podróżnika Roberta Makłowicza co sądzi o pizzy hawajskiej. Mam nadzieję że jest to wystarczający argument do zdelegalizowania pizzy hawajskiej

#heheszki #humorobrazkowy #maklowicz
Pobierz
źródło: comment_RyP7kYtccZtMaFH3rWEx3qZ7CjuTT8sF.jpg
  • 87
@tusk: Moim zdaniem to prawdziwa pizza to taka z prawdziwego pieca. A co na niej się położy to już właściwie nie ma takiego znaczenia. Zostawmy orginalną pizzę dla fachowców i jak pojedziemy do włoch, a my róbmy co nam się podoba. Nie lubię ograniczonych ludzi, którzy twierdzą, że czegoś nie można, bo tak się nauczyli czy wynieśli skądś, ale nie potrafią nawet podać przyczyny :P Niektóre rzeczy w gotowaniu są rzeczywiście
@Notomozemalaanegdotka nie rozumiem czemu osoby, które nie lubia hawajskiej, nie lubią kawy i trufli niby są gorsi. Wydaje mi się, że gorsi są Ci co nie potrafią uszanować smaków innych. Każdy niech je to co chce i wara innym od tego. Jeśli nie lubię piw kraftowych tylko wolę zwykle książęce pszeniczne to jestem jakiś inny? Lubię schabowe i będę je jadł całe życie. Kawy nie lubię, więc nie będę pił.. żadnej. Drogie