Wpis z mikrobloga

Na Facebooku wyświetlił mi post z filmikiem jak to lewy robi sztuczkę z piłką i butelka Coca-Coli, filmik dodany na jego oficjalnym profilu.Myślę spoko, a potem rzuciłem okiem na pierwszy komentarz.... Ludzie to tak na poważnie? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wszedłem w komentarze i po przeczytaniu kilku z nich dostałem raka, niezła karuzela #!$%@? się tam odbywa ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#lewandowski #facebook #facebookcontent #rakcontent
Pobierz latko - Na Facebooku wyświetlił mi post z filmikiem jak to lewy robi sztuczkę z piłką...
źródło: comment_mZ2Ew0AD2fR6Pta9dHP6vqu3zzfDkkwJ.jpg
  • 25
@Aokx

Nie można reklamować niezdrowych produktów hurru durru!!!!!1

Można ale to sroga hipokryzja gdy znani sportowcy reklamują jakieś niezdrowe gunwo typu czipsy albo kolorowa woda z cukrem.
I tak samo można im tę hipokryzję wytykać, chcesz tego zabronić, lewaku?
@Aokx tak, sami na pewno takich rzeczy nie piją / nie jedzą, będąc na specjalnej sportowej diecie aby nie pogorszyć swoich wyników.
Dlaczego np. coca-colę zawsze reklamują piękni szczupli ludzie o białych ząbkach, a nie grubasy z próchnicą?
Niech ludzie widzą jak będą wyglądać pijąc ten syf. Ciekawe jakby się wtedy sprzedawał...
@szpongiel: Zakładasz że cola to jakaś trucizna, to normalny napój a że Ty jesteś przewrażliwiony to twój problem. I zburzę Ci światopogląd, myślę że Lewandowski od czasu do czasu pije colę. I jak pijesz colę to nie musisz robić tego codziennie wiesz? A poza tym to jego sprawa co reklamuje i jego moralność a ludzie nie powinni się o to #!$%@?ć bo może reklamować co chcę.
@Aokx zgadzam się z tym co napisałeś poza jednym. Ludzie mogą się #!$%@?ć o co chcą. Mogliby użyć lepiej energię ale akurat wytykanie sportowcom reklamowania niezdrowych produktów jest w porządku w mojej opinii.