Wpis z mikrobloga

Streszczenie 13.10.2017

Jak ostatnio - "R" przy shocie oznacza 17s reklamę na jego początku. Jak chcesz narzekać i cisnąć po mnie, że powinienem to robić za darmo i w ogóle brzydzić się pieniądzem to najlepiej odpuść sobie czytanie ;)

- Zaczęło się pół godziny po planowanym terminie
- Okazało się, że stream jest na innym kanale - jakimś z 4k subów
- Szybko wyjaśniło się, że jednak wleciał ban za gacie, ale blokada na streamy wskoczyła dopiero po kilku godzinach
- Daniel odpala streama
R - Mówi, że mu bardzo przykro przez bana, ale na pewno uda się odbanować kanał, a streamy na tym są tylko tymczasowo
- Wszyscy zaczynają grać w jakąś dziwną grę - losują karty, na których mają zadania - picie kociołka albo jakieś tańce, telefony, pisanie komuś po brzuchu i inne gówna
- Gocha maluje Daniela swoimi kosmetykami, ten ubiera perukę i udaje transseksualistę
- Ogólnie wiało #!$%@? i to ostro
- Pezet wylosował kartę tańca erotycznego i zaczął go wykonywać na poziomicy, ale jak zawsze dostał padaczki :/
- Pezet jak zawsze pierwszy się #!$%@?ł i zaczyna swoje pijackie odchyły
- Ktoś wylosował kartę, żeby opowiedzieć dowcip, a Pezet żeby zaimponować Gohabalowi opowiedział jej swój
- Gocha zrozumiała i zaczęła się śmiać mimo, że Pezet odpowiedział go zupełnie na odwrót XD
- Daniel wręcza Jackowi prezenty - fartuch z gołą klatą, perukę, sztuczne wąsy i brodę. Jaca wygląda jak Mickiewicz ze znacznym stopniem upośledzenia albo jak Pan Kleks
- Daniel puszcza muzykę z Power Rangers
- Pezet jeszcze bardziej podpity ściąga koszulkę i zaczyna swoje epileptyczne tańce
- Pezet wypija 4 szybkie i 10 minut później jak zawsze zgonuje
R - Daniel losuje kartę "zatańcz breakdance" i wykonuje zadanie
- Daniel wyznaje, że nie dość, że dostał bana to listem otrzymał bardzo smutną wiadomość
- Chce powiedzieć o co chodzi, ale Gocha mówi, że NJE i Daniel się zaczyna z nią kłócić
- #!$%@?ło internet, Daniel napisał post, że Orange nie działa i stream skończył się o 23:40

Jak zawsze zachęcam do plusa tutaj i suba na YT i obserwowanie mojego autorskiego tagu.

Jeśli coś istotnego pominąłem to możesz to dopisać w komentarzu, będę wdzięczny ;)

#danielmagical #danielmagicalstreszczenia #kulpiotrstreszczenia #youtube #polskiyoutube
  • 5