Wpis z mikrobloga

#fallout

ku.wa, dlaczego rpg to zawsze krasnoludy, postapo czy inne karły. Dlaczego nie ma rpg w realnym świecie.

Lubisz rpg musisz lubić fantasy nie masz wyjścia.
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@death070 a to już zależy co jest dla ciebie najważniejsze w rpg. Bo dla mnie odkrywanie nowych lokalizacji i questy, a nawalanie w ludzi jest na drugim, trzecim miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡°) w gta sobie pograj, w miarę realny świat i możesz biegać z kałachem
  • Odpowiedz
@death070: Vampire The Masquerade: Bloodlines dzieje się w czasach współczesnych, w przygotowaniu jest No Truce with the Furies, a w dużej części "historycznym" erpegiem był swego czasu Darklands, z wyjątkiem nielicznych wstawek okultystycznych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@death070: no ale przecież fallout nie może przedstawiać sytuacji świeżo po zrzuceniu b---y ad. 2016, bo na takim terenie nie za bardzo idzie żyć, miałbyś grę o życiu w schronie, a takowe też już są. Fallout moim zdaniem bardzo fajnie obrazuje jak by to mogło być kiedy b---y zrzucono by w "naszych czasach".
Chcesz, żeby w jednej grze dało się być kimś i nikim? To nie wiem, może pograj sobie
  • Odpowiedz
Chcesz, żeby w jednej grze dało się być kimś i nikim?


@bizonsky: raczej mieć dużą swobodę

Ja chcę symulator życia w sosie fallouta ( statystyki, swoboda ) ale takiego świata który widzę w realu.
  • Odpowiedz