Wpis z mikrobloga

No bo piszecie, że nie chodzi Wam o kasę - tak zrozumiałe


@mustafas00: Bo w tym kraju nie można otwarcie powiedzieć, że mało się zarabia bo zaraz zostanie się zjedzonym przez robactwo bez ambicji zalegające przed telewizorami.

Moim zdaniem nawet te z dupy wzięte 9000 brutto z TVP to wcale nie jest dużo dla lekarza po studiach. Byle kmiot nie zdaje studiów medycznych, a ryzyko zawodowe i odpowiedzialność są ogromne.

Jak
@JanuszGumwno: Zgadzam się z tym. Jednakże nie lubię obłudnictwa i tego jak podeszli do tego lekarze rezydenci, który podparli się na biednych schorowanych pacjentach chcąc po cichu kasy dla siebie. Tzn. chcą podobno polepszenia opieki i nakładów na służbę zdrowia, wszędzie się słyszy, że chodzi i pacjentów, bo głupio im powiedzieć, że chodzi im o kasę dla siebie. Tylko, że jak sam widzisz dla nich 9000zł netto jest mało - po
Czyli dla Ciebie 9000 na reke po studiach


@mustafas00: tak jak myślałem, naoglądał się TVP.

Widzisz nie chcesz dać zarobić ludziom, ale ich nie puścisz na swoje bo zdechniesz, parodia. Co więcej możemy finansować chemię i inne badania, ale do ich obsługi zatrudniajmy lekarzy. Każdy będzie miał jakąś stawkę, jeden 50 zł za godzinę drugi 100, a jak nie będzie chętnych to nikt Ci tego badania nie zrobi i tyle. Czemu
@triceraptor: Nie pisze tego z TV, tylko powyzej jeden rezydent napisał, że to wcale nie dużo te 9000zł.
Mam jeszcze jedno pytanie. Dlaczego jesteście nieraz bardzo niemili jak idzie się do Was z czymś w szpitalu, a bardzo mili jak idzie się do Was do przychodni? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mustafas00: Ale dasz ten link czy nie? w zasadzie to na żadne moje pytanie nie odpowiedziałeś od kilku komentarzy, zresztą w szoku nie jestem. Ja osobiście się z takim lekarzem jeszcze nie spotkałem, po drugie w szpitalu lekarze mają do czynienia z roszczeniowymi bucami, a po trzecie na swoim zawsze się przyjemniej pracuj.