Wpis z mikrobloga

Moja kolekcja polskich radiowozów z lat 1944-2017( ͡° ͜ʖ ͡°) Skala modeli 1/43 poza jednym wyjątkiem - KIA Cee'd jest w skali 1/38.

Ponad godzina wykładania z gablotek, ustawiania, fotografowania, a następnie chowania modeli ( ͡º ͜ʖ͡º)

Prezentacja każdego modelu z osobna: http://modele143.blog.pl/modele-polskich-radiowozow-1944-2017/

#motoryzacja #samochody #radiowozy #ciekawostki #kolekja #modele143
PiotrekW115 - Moja kolekcja polskich radiowozów z lat 1944-2017( ͡° ͜ʖ ͡°) Skala mode...

źródło: comment_icZTwoy2fzAQ98jRijI32We9lTHpASMb.jpg

Pobierz
  • 26
@Orwell1984: To pozycje obowiązkowe( ͡° ͜ʖ ͡°) Póki co samych zamówionych modeli jest kilkanaście: milicyjna Dekawka, milicyjny Mercedes W111, Passat B2 Straży Miejskiej z Wodzisławia Śl, policyjne Seicento, policyjna Lancia Delta i parę innych ciekawostek( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza wymienionymi VW przydałby się jeszcze policyjny Mercedes W124. Warto byłoby mieć też modelik Volvo 343 - na początku lat 90 XX wieku warszawska drogówka
@mama_Andrzejka: Dziękuję( ͡° ͜ʖ ͡°)
@brick: Myślę, że na najbliższe kilka lat ja i koledzy, którzy wykonują dla mnie modele (te których poziom zaawansowania mnie przerasta)mamy co robić( ͡ ͜ʖ ͡)
@jurek-xd: Dziękuję( ͡° ͜ʖ ͡°)
@trueno2: W polskiej policji były przynajmniej dwa W124 ;) Ten z Poznania (MOK 6490) oraz widywany w Szkole Policji