Wpis z mikrobloga

#polityka #ekonomia #gospodarka #tworczoscwlasna #przyroda #ekologia #ochronasrodowiska

Cześć Mirki.

Mój pierwszy wpis, chociaż śledzę wykop już od pewnego czasu. Wiecie, taki gość co mu się nie chce pisać tagować etc.

Ale tak sobie pomyślałem, że mogę wykorzystać wykop do mojego eksperymentu. Prowadziłem ultraniszowy fanpage na fb, a ostatnio zamieniłem go na bloga. Może kogoś zainteresuje to moje bazgranie. Nie mam nic do stracenia, najwyżej mnie zjecie, strolujecie i zhejtujecie.

Eksperyment jest prosty: Czy można zrobić duży zasięg opierając się o sam tekst. Wartościowy, ale prawie pozbawiony grafiki obrazków, śmiesznych kotów i innych takich pierduł.

https://zielibkon.blogspot.com/

Na bloga wędrują nowe posty i stare posty, które ginęły w otchłaniach zuckerbergowego świata. Tematyka jest przyrodnicza z elementami ekonomii i komentarzami do bieżących wydarzeń. Na blogu na razie są głównie bieżące wydarzenia (#katalonia) ale na fb znajdziecie trochę starszych wpisów. Albo poczekacie aż trafią z fb na bloga. Nie wiem.

Jak znajdą sie chętni, żeby te moje wypociny czytać, to będę wrzucał pod tym tagiem:
#zielibkon