Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja przygoda z...


... ale od dupy strony.
Chciałem mieć broń, lubię survival, wędrówki leśnymi bezdrożami, etc. Wystarałem się o pozwolenie nie sportowe, nie kolekcjonerskie a do celów łowieckiech

I odkryłem świat patologii. To będzie mój komentarz do doniesień medialnych: myśliwy zabił psa, bo myślał że celuje do dzika. Myśliwy zabił człowieka, bo myślał, że celuje do jelenia etc. Nie chce mi się produkować ściany tekstu ale jak to wygląda w moim kole łowieckim. Powiedzmy sobie że 30% jest normalnych. Łączy ich to, że są leśnikami. Czynnymi, emerytowanymi. Jest też kilka przypadkowych wolnych elektronów takich jak ja. Kim jest reszta? Emerytowani wojskowi Ludowego Wojska Polskiego. Emerytowani milicjanci i policjanci. Emerytowana ubecja. Żadne wąsate janusze o dobrotliwej fizjonomi Komorowskiego. Zapijaczone lub wprost zakazane gęby. Polowanie z % przed i po? Proszę bardzo. Wśród nich są po prostu uzbrojeni bandyci - bo tak to trzeba nazwać - którzy mają broń po to by postrzelać. Do żywych celów. Strzelnica dla nich nie jest żadną alternatywą. Więc idą oni do lasu i mają w d... czy okres ochronny czy nie. Czy dzik, czy pies, czy kot czy kura, czy koń czy inne gospodarskie zwierzę. Stąd jeśli czytam o postrzeleniu grzybiarza, spacerowicza, rowerzysty to moim zdaniem na 99% nie są to nieszczęśliwe przypadki a celowe strzały zwyroli i degeneratów z poprzedniego systemu.


Inna sprawa to tworzenie klik. Nie ma nigdzie list na ambony, a wszystkie porezerwowane. W weekend? Zajęte. W tygodniu? zajęte. Za 2 tygodnie? Zajęte. Zające? Ni chuchu, w naszym okręgu już rozdysponowane. Dziki? też. A kto? jak wyżej. Tak to wygląda.


#bron #myslistwo #gorzkiezale #strzelectwo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Moja przygoda z...
SPOILER
... al...

źródło: comment_VbQtbvPxCPosgVZ9E5ZBJQRKcgiQnEiX.jpg

Pobierz
  • 10