Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Z tej strony #rozowypasek, kurrr co ja narobilam :/ poszlam na wesele z chlopakiem, z ktorym spotkalam sie wczesniej 3 razy i po weselu, juz w hotelu, doszlo do seksu. Potem poszlismy spac, odwiozl mnie ok 14 i wychodzac bylo "to do zobaczenia" i calus, jakies przytulanie. A teraz 3 dzien cisza... domyslam sie, ze dostal co chcial i #nara, ale naprawde sie tego po nim nie spodziewalam. Tym bardziej, ze wyjezdza jutro do Anglii i wraca za miesiac. :/ myslicie, ze wypada zebym sie odezwala pierwsza? No niby nic sobie nie obiecywalismy, ale mowil, ze chce sie jeszcze przed wyjazdem zobaczyc. Powinien napisac pierwszy? Ja nigdy nie zainicjowalam kontaktu, zawsze on. Rozum swoje, serce swoje... #logikaniebieskichpaskow #chybaprzegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com

Odezwac sie pierwsza?

  • Tak (R) 19.7% (25)
  • Nie (Rozowy) 9.4% (12)
  • Tak (N) 46.5% (59)
  • Nie (Niebieski) 24.4% (31)

Oddanych głosów: 127

  • 28
@Monczi: jak napisze o braku czasu, no to trudno, może faktycznie go nie ma, a może Cię zlewa, ale nie bawcie się obydwoje w niedostępnych, bo to do niczego nie prowadzi. związek buduje się relacjami, a nie ich brakiem, a do tego dochodzą jeszcze kompromisy. Chcesz się odezwać po miesiącu jak wróci? Pisz, że chcesz dać buziaka na podróż, poznasz reakcję, sprawa załatwiona.

Za dużo mirko.
@gunsIinger: przynajmniej bede pewna, ze nie mam co sobie robic nadziei, bo tak to sobie wmawiam, ze moze czeka na moj ruch. Troche byl nieporadny w lozku, wiec pomyslalam, ze moze mu glupio za przedwczesny koniec, bo 3 razy trwalo po jakies 2-5 min, mnie to nie zrazilo, ale moze on sobie do siebie wzial. Chyba juz go na sile staram sie usprawiedliwic :/
@gunsIinger: no i chyba tak by bylo lepiej, ale juz sie odezwalam jakies pol godziny temu i jak na razie cisza... kurde, serio myslalam, ze to bedzie cos powazniejszego, no juz doslownie wspolne zycie sobie wyobrazalam. I znow piach w oczy i ch.. w dupe ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Monczi: Poprzestań na jednej wiadomości, odczekaj, nie atakuj go kolejnymi, bo wtedy na pewno zniknie.
Wiesz, tak jak Ty myśli wiele osób, faceci i dziewczyny bez różnicy. Fizyczne zbliżenie powoduje powstanie pewnej więzi, czegoś nienamacalnego, a paradoksalnie bardzo wyczuwalnego i wiem o czym mówisz. Niektórzy nie chcą tego odczuwać, więc po seksie najczęściej zrywają kontakt. A szkoda, bo przecież zawsze można bez zobowiązań spotkać się kolejny raz ;)
@gunsIinger: nie mam zamiaru sie wiecej odzywac. Wychodzi na to, ze sobie za duzo wyobrazilam i mialam mu tylko umilic czas do wyjazdu. Bardziej boli mnie fakt, ze dalam sie omamic..a zawsze twierdzilam, ze umiem odczytac intencje i takie sytuacje mnie na pewno nie spotkaja, a wyszlam na latwa laske, z ktorych cisnelam beke :/
@Monczi Tymi słowami właśnie nie wyszłaś na łatwą laskę, pokazałaś że przejawiasz głębsze uczucia względem osoby z którą doszło do czegoś więcej. W dzisiejszych czasach takie wartości zanikają, dlatego ten chłop to świnia, a Ty jesteś wartościową kobietą dla której seks znaczy coś więcej. Współczuję sytuacji, ale właśnie dzięki Twoim słowom powinnaś sobie uświadomić że Twoje przekonania i wartości są czymś unikalnym można powiedzieć i bądź z tego dumna :)
@Pisq: no sie nie spodziewalam. Rozmawialismy codziennie, byl baardzo mily, komplementowal, mowil, ze dawno "tak" sie nie czul. naprawde ostatnia rzecza o jaka bym go podejrzawala byl jednorazowy seks. I teraz widze swoja naiwnosc ()