Wpis z mikrobloga

#neuropa Akcja różaniec do granic to najlepszy dowód na to że Polska fanatyzmem religijnym stoi. Katolicyzm oparty na nienawiści do bliźniego to całkowite zaprzeczenie nauk Chrystusa.

W tym kraju już się #!$%@? nic nie zmieni. Normalni, uczciwi ludzie powinni stąd masowo wyjechać. Daje wtedy dekadę na to że to wszystko jebnie.

Wam krowy pasać a nie do cywilizacji wpuszczać...
  • 130
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Andreth: u mnie w sklepie codziennie paru muzulmanow robi zakupy, reszta klientow to glownie starsze osoby, oni chodza usmiechnieci, nie wygladaja na ucisnionych i odizolowanych, a reszta osob nigdy nic na ich temat nie komentowala, tak lewica walczy zeby nie wrzucac wszystkich muzulmanow do jednego wora, a robia to samo z katolami, wlasnie przez takich #!$%@? w mediach nigdy nie bedzie dobrze, bo nakreca to zwyklych ludzi w jedna i
  • Odpowiedz
Tobie zapewne nie. Gdybyś był muzułmaninem, inaczej byś do tego podchodził.


@Andreth: w polsce muzułmanie żyją z powodzeniem od lat, nie jest ich za dużo, ale spokojnie żyją i nikomu problemów nie robią jak i sami ich nie zaznają. To jest dość nowa moda żeby mieć coś przeciwko muzułmanom a i to raczej ogranicza się do zjawiska terroryzmu który widzimy w mediach, a nie z codziennego życia. Zresztą popytaj znajomych
  • Odpowiedz
@Andreth: i w jaki sposób coś takiego miałoby przeszkadzać muzułmaninowi? jeśli członkowi jakiegokolwiek ruchu religijnego przeszkadza taki sposób manifestacji innej religii to mam dla niego tylko jedną radę - #!$%@? z Polski, fanatyczny #!$%@?.
sugerujesz, że akcja powinna być zabroniona, bo ktoś w komentarzach na internetach obrażał muzułmanów? może pora na proszki? od kiedy komentarze w internecie zawładnęły naszą rzeczywistością i na ich podstawie należy robić cokolwiek, poza kierowaniem szczególnie
  • Odpowiedz
@The_Riddler: Twój post to straszny przykład szufladkowania ludzi, segregacji społecznej i nienawiści. Czemu neuropa toleruje tak nienawistnych, zaściankowych, zwalczających wolność i swobody obywatelskie ludzi? Bardzo przykra sprawa (,)
  • Odpowiedz
Mnie jako katolika dziwi modlenie się do granic ale nie mam zamiaru zabraniać takiego sposobu wyrażania własnych myśli i przekonań.


@Kristof7: Słonko, ja nikomu nie zamierzam 'zabraniać'. Mam jednak prawo (mam jeszcze, prawda?) wyrazić swoją negatywną opinię na ten temat i to robię.

w polsce muzułmanie żyją z powodzeniem od lat, nie jest ich za dużo, ale spokojnie żyją i nikomu problemów nie robią jak i sami ich nie
  • Odpowiedz
1-sza połowa 2017:


@Andreth: i o tym mówiłem, dopiero od bardzo niedawna pojawiają się marginalne występy przeciwko tej grupie głównie spowodowane medialnym kwikiem co do sytuacji z muzułmanami na zachodzie. Tak to przez kilkaset lat żyli sobie spokojnie w Polsce i nie mieli powodów do narzekania. No i nawet jak przywołujesz przykłady to na cały kraj rzucasz dosłownie kilka, policzalnie mało, a warto dodać że warto byłoby przywołać przykłady zakończone
  • Odpowiedz
u mnie w sklepie codziennie paru muzulmanow robi zakupy, reszta klientow to glownie starsze osoby, oni chodza usmiechnieci, nie wygladaja na ucisnionych i odizolowanych,


A, to wszystko OK. Para muzułmanów się uśmiecha, zatem nie ma w ogóle żadnego problemu.

a reszta osob nigdy nic na ich temat nie komentowala,


Łaskawcy.
  • Odpowiedz
@Andreth: tak, ja kogoś wyzywam od fanatycznych #!$%@?ów, bo nienawidzę fanatyzmu religijnego jak i wszelkiej głupoty politycznej i posuniętej do granic absurdu politycznej poprawności, jaką właśnie prezentujesz.
gdzie zaobserwowałaś te gromadne modły o ocalenie przed inwazją islamu i gdzie zaobserwowałaś to bicie i wyzywanie muzułmanów na ulicach? #!$%@?, pogrom mnie ominął, czy co?
  • Odpowiedz