Wpis z mikrobloga

#neuropa Akcja różaniec do granic to najlepszy dowód na to że Polska fanatyzmem religijnym stoi. Katolicyzm oparty na nienawiści do bliźniego to całkowite zaprzeczenie nauk Chrystusa.

W tym kraju już się k---a nic nie zmieni. Normalni, uczciwi ludzie powinni stąd masowo wyjechać. Daje wtedy dekadę na to że to wszystko jebnie.

Wam krowy pasać a nie do cywilizacji wpuszczać...
  • 130
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akcja różaniec do granic to najlepszy dowód na to że


@The_Riddler: ...Polacy potrafią się zjednoczyć. I tylko o to chodziło w tej akcji, a nie o żadną nienawiść do muzułmanów, jak by lewactwo chciało. I to boli lefagów, którzy nie chcą zjednoczonych ludzi, bo zjednoczeni i szczęśliwi ludzie są ostrzem na ideologię lewacką, która by zwyczajnie padła gdyby nie zawodowe ofiary tak radośnie dołączające do innych, bo w kupie raźniej.
  • Odpowiedz
@50HerbatGreya: nie jestem lewakiem ateistą, ale to nie wygląda na ból d--y, tylko raczej na kpinę z archaicznej zaściankowej formy demonstrowania swojej religijności, jak okadzanie w dawnych wiekach rogów gospodarstwa przed złym bobo które może przyjść z lasu i wejść w szkodę
  • Odpowiedz
I to boli lefagów, którzy nie chcą zjednoczonych ludzi, bo zjednoczeni i szczęśliwi ludzie są ostrzem na ideologię lewacką,


która by zwyczajnie padła gdyby nie zawodowe ofiary tak radośnie dołączające do innych, bo w kupie raźniej.


@dolOfWK6KN: znaczy kto w kupie i zjednoczeni raźniej, bo już się gubię?

lewakowie, czy polaki katoliki?
  • Odpowiedz
@dolOfWK6KN: o nie nie, to ty zacząłeś dzielić - na niby dobre zjednoczenie polaków katolików, i niby złe lewakóf, bo ich to tylko raźna kupa

czyli już tu na początku jest błąd - ktoś jest zjednoczony prawidłowo, a ktoś nieprawidłowo, i jak śmie się zjednaczać aby raźniej
  • Odpowiedz
@dolOfWK6KN: podzieliłeś rodzaje zjednoczenia na te szczęśliwe prawdziwych Polaków, czyli prawidłowe, i te raźne kupy lewaków, czyli niewłaściwe

sytuacja gdy lewaki jednoczą się na demonstracjach lgbt nie podoba się prawakom, niech może poczują tak to jest być wyszydzanym z powodu swoich przekonań czy odczuć
  • Odpowiedz
Tobie zapewne nie. Gdybyś był muzułmaninem, inaczej byś do tego podchodził.


@Andreth: Myślę, że większość chrześcijan nie pała nienawiścią do muzułmanów dlatego, że muzułmanie źle się wypowiadają o ich religii. Bardziej w-----a fakt, że modląc się 10 razy dziennie robią to na środku ulicy i blokują ruch.
  • Odpowiedz
@spere: Co jak co, ale jeśli chodzi o ofiary szydzenia z przekonań i odczuć, katolicy mają znacznie większe doświadczenie niż zjednoczeni lewacy np. na demonstracjach lgbt. Z katoli śmiano się na długo przed ruchem lgbt, więc w myśl lewackiej "dyskryminacji pozytywnej" katole mają prawo śmiania się z reszty. Czy to ci nie pasuje? Jeśli nie, to jesteś również przeciwnikiem "pozytywnego rasizmu" i każdej innej "pozytywnej" dyskryminacji albo jesteś hipokrytą.

podzieliłeś
  • Odpowiedz
Gdzie to zrobiłem?


@dolOfWK6KN: przecież już cytowałem ten paradoks:

Polacy potrafią się zjednoczyć. I to boli lefagów, którzy nie chcą zjednoczonych ludzi, bo zjednoczeni i szczęśliwi ludzie


na ideologię lewacką, która by zwyczajnie padła gdyby nie zawodowe ofiary tak radośnie dołączające do innych, bo w kupie raźniej.
  • Odpowiedz
@The_Riddler właściwie nie wiem o co ten cały ból d--y z tym różańcem. Nie interesuje się tym wydarzeniem, nie partycypuje w nim i generalnie ma zerowy wpływ na moje życie.
  • Odpowiedz
Praktykujący katolicy to w 95% dobrzy, ciepli i życzliwi ludzie, trzeźwo myślący czego nie można powiedzieć o progresywnych nowoczesnych lewakach plujących jadem na wszystko co im się nie podoba
  • Odpowiedz