Wpis z mikrobloga

@Jagoo: psychiatra głównie tylko przepisuję leki i pyta się co tam u Ciebie, więc na pseudofachowca ciężko trafić ( ͡º ͜ʖ͡º), a leki przepisują metodą prób i błędów, jeśli po jednym źle się czujesz to przepisze inny aż do oczekiwanego rezultatu
@Spizgany_Dalajlama: sama chce wiedziec, wiem co mi sie dzieje od dawna. I wiem ze w PL zawsze traktowano mnie (lekarze) dosc po omacku. U dwoch lekarzy uslyszalam: to dziwne ze jeszcze zyjesz (sugestia zrobienia sobie krzywdy). Nie bede pisala dokladnie co mi sie dzieje, ale od 10 lat sie mecze i po 2 latach wyciszenia znow mam nawroty.
@ayylmao: potrzebuje analizy problemow, dojscia do sedna i raczej juz mam etap ze potrzebuje medykamentow. Raz bardzo pomagal mi bodajze Seroxat i Fluoksetyna. Ale to bylo z 6 lat temu.
@taktosiekonczy: w UK dopiero zaczelo mi sie poprawiac, pierwszy raz od hoho dawien dawna. To byl moj najwiekszy sukces w zyciu. Smieszku ty...

@Nic nie robilam z tym o bardzo bardzo dawna. Po dzisiejszym dniu doszlo do mnie ze ma bardzo malo czasu zanim cos pierdyknie. Ale byl jeden sukces, przyznalam sie przyszlemu mezowi, nic nie ukrywalam. Tak wiec to duzo, bo ogolnie nie lubie bic na alarm.