Wpis z mikrobloga

Siemka, książkowe świry!

Nie spodziewałem się ponad 70 chętnych. Planowałem po prostu wysyłać każdemu, ale lenistwo wygrywa - wrzuciłem rozdział 1 wersję beta do pobrania:

klik

Poświęciłem się i macie też mobi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak coś nie działa, albo ktoś chce na mail lub w innej formie - pisać.

Ostrzegałem, że będzie specyficzne? Ostrzegam jeszcze raz. Na pewno będą też błędy, bo oczywiście zmieniałem wiele zdań w ostatnim momencie.

Ciekawe ile osób zostanie po lekturze dnia pierwszego :D Dajcie plusa, bo się trochę cykam. Pewnie ciężkie do czytania.

Drugi i kolejne rozdziały będą już pewnie szły drogą wiadomości, jako że grupa czytających się skurczy ; ) A może nie? Wspaniale by było. W każdym razie następne wpisy będę też publikować pod tagiem #wordcraft

Pliki z poprawkami, komentarzami, komentarze kierujcie na PW.

No i to chyba tyle, pamiętajcie że sami chcieliście :D
  • 15
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (72)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @dlugi_ @lesnywalker @Pepego @Golibroda @fanFantasy @npwjsn @Cybernetyczna @Postronny @Coolish @LegionPL @Tom_Ja @Publius @kerly @Siotson @Triplesix @JohnMarkII @Grubyp_qKociamber @lisa_s @irytacjaniebosklonu @przemo_pl
@Tom_Ja: miałem tam kilka opowiadań które ugrzęzły na becie właśnie bo nie było chętnych opiniować i mam jakiś uraz. Zawsze mogę tam też zamieścić, ale na razie zobaczę jak tam feedback z Mirko ; )
@IamHater 1.Fester to ciekawy motyw i np coś w stylu jego śmierci a później odnalezienie córki ale jakby sie dowiedział po jakimś czasie od poznania jej. Co do bibli uważam, że srednio dalej w to brnąć; może bardziej teorie filozoficzne jak na czymś podobnym Ci zależy?
2. Mam wrazenie ze tempo jest faktycznie odrobinke za wolne i troche za duzo tych dywagacji i opisow IMO. Klimat i intencje chyba tez dałoby wyczuć