Co jak co ale te eliminacje to prawdziwa parada atrakcji. Petardy, truskawki, cudowne uzdrowienia kazachskich farmerow, afery alkoholowe, gole w ostatnich minutach, gole w pierwszych minutach, blamaze I deklasacje, jedna kontuzja Milika, druga kontuzja Milika, gry z kija, chipcie I stancu, rzuty wolne posrednie, karne i jeszcze wiecej karnych. Wszystko tu bylo. #mecz #pilkanozna

Glik uzdrowiciel
[ale nie dla psa kielbasa, a dla Pana to- Robert na 2-1 w ostatniej minucie meczu z Armenia]( https://makeagif.com/i/yCWAJv)
Samoboj Glika w meczu z Dania
Wielki mur armenski
[Sedzia z L̶i̶t̶w̶y̶ z Lotwy nie uznaje naszej bramki przeciwko G̶r̶u̶z̶j̶i̶ ̶ Kazachstanowi]( https://makeagif.com/i/QGrwp2)
  • 13
Grosicki robi akcje zycia w 11 minucie na swieto 11.11

@sucref: Podobną akcję miał Kuba wczoraj w meczu, ale pod koniec widać było, że opadł z sił i zabrakło jednego idealnego podobania lub oddania strzału na bramkę.