Wpis z mikrobloga

@chuckmls: bez obrazy oczywiście, ale zawsze dziwiło mnie rzucanie ciężarami. jak jesteś na tyle kocurem żeby podnieść i ćwiczyć tym to miej #!$%@? rozum i godność człowieka żeby kulturalnie to odłożyć.
  • Odpowiedz
@enceladus71: Chciałbym zobaczyć jak delikatnie odkładasz hantle 2x45-50 kilo po robieniu klatki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja nie trenuję w ogóle cycków hantlami, bo jest z nimi 3x więcej szarpania przy podnoszeniu i zarzucaniu na klatę niż jest przy samym ćwiczeniu. Człowiek się szarpie a potem się okazuje że cycki się śmieją z tego ciężaru ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja nie trenuję w ogóle cycków hantlami, bo jest z nimi 3x więcej szarpania przy podnoszeniu i zarzucaniu na klatę niż jest przy samym ćwiczeniu. Człowiek się szarpie a potem się okazuje że cycki się śmieją z tego ciężaru ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Khaine: Ale ty wiesz, że ideą robienia cycków hantlami nie jest podnoszenie jak największego ciężaru, a jak najmocniejsze rozciągnięcie mięśnia, czego sztangą nie zrobisz?
  • Odpowiedz
@Winyl-: Hantle którymi nie muszę pizgnąć o ziemię po robieniu klaty to są takie, którymi się rozgrzewam. Moja klata by się chyba śmiać zaczęła jakbym w ruchu do wyciskania ją próbował rozciągać na hantelkach 25-30 kg. Jakakolwiek poważniejsza seria wymaga już zrzucenia na sam koniec a i tak jest o wiele za lekko w stosunku do sztangi czy dipsów. Więc nie mam pojęcia jakich wy hantli używacie, że je jesteście w
  • Odpowiedz
@Winyl-: A ja pisałem o #!$%@? żelastwem dla zasady jak odpisujesz do mnie? Przecież mówiłem, że mowa o ciężkim gównie, którego samodzielnie się nie odłoży bez zrobienia sobie bubu.
  • Odpowiedz