Wpis z mikrobloga

Jakis sprawdzony sposób na zatkany nos?
Juz próbowałem wszystkiego bo dodatkowo przeziebiony(aspiryna, paracetamol,rosołki,ziołka,masowanie zatok), własnie wypiłem rosół z cebulą, czosnkiem, chili i papryka, kardamonem i #!$%@? zapomniałem o imbirze.

Lekarstwo juz dwa razy brałem: paracetamol+wynalazki w saszetce. Miętową herbate pije jak koń w Casterly Rock.

Królestwo za odetkane dziurki w nosie! Melisandre nic nie umi, pitoli tylko zebym szedł do lekarza, na cholere mi ona potrzebna.

Doktorka to mamy takiego po transformacji z innej specjalności i #!$%@? do antybiotyku(norma) dopisuje cukierki za 14.99 oraz jakies pastylki na odkrztuszanie za 24.99 i nie jest to acodin, narkomani beda zawiedzeni.

Jak żyć? Pomocy!

#kiciochpyta #nos #katar #zatkanynos #zdrowie
Lord_Stannis - Jakis sprawdzony sposób na zatkany nos?
 Juz próbowałem wszystkiego b...

źródło: comment_v7anCaFaMKwWt2IxXIv1kfaPzyZbdThO.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Lord_Stannis: Tylko nie krople, to ci poblokuję ten cały syf w zatokach i będziesz się męczył w przyszłości jak ja, 7 lat od ostatnich kropel do nosa i nadal mam problemy z zatokami.

Polecam Ci inhalacje, sól do wrzątku i wdychasz lub zioła, ale najbardziej polecam Amol, rób tak 20minx3 na dzień i szybciej ci wszystko zejdzie, a już na pewno odblokuje. Zdrówka.
  • Odpowiedz