Wpis z mikrobloga

Czy ja jestem złym facetem? Pomagam swojej dziewczynie na studiach zalatwiajac jej kontakty do starszego rocznika, materiały do nauki i inne rzeczy. Dodatkowo nie jestem jakimś #!$%@? ale miłym gościem co potrafi przytulić, ucałować dziewczynę itp. Ona jest kujonka, w ogole jara ja nauka. Poszła na studia, panikuje ze ma tyle materiału. Ze nie zda, ze musi się uczyc. Jak inni wychodzą na piwo ona robi już notatki. Jak ja u niej siedzę i mam ochotę na seksy, obejrzenie po prostu filmu przytulając się to ona od rana do wieczora uczy się i robi notatki. Jak o tym rozmawialiśmy to powiedziała ze nauka jest na pierwszym miejscu, ze marzą jej się same 5 na studiach itp. Rozumiem ze studia za ważne ale 1-2 dni w tyg mogłaby poświecić na nas, jak przychodzę do niej to w sumie widzę ja tylko przy biurku i ksiazkach. Jestem lvl 22, mam swoje potrzeby. To są początki studiów i jak tak maja wyglądać całe studia to nie wiem czy ten związek przetrwa.. #rozowepaski #niebieskiepasko #zwiazki
  • 19
@Delgado: napisałem jej juz o tym ze sam muszę zacząć się uczyc i nasze wspólne nauki są Bezsensu. Problem mi mówi ze ona tęskni po 2 dniach rozłąki, ale jak już jesteśmy razem to tylko nauka w głowie. Ona już chce opracować materiały z całego semestru w miesiąc, bo dostali zagadnienia.@Doomey: właśnie tego się boje, to dopiero początek a co będzie dalej @hehezielony: trochę chore podejście do nauki ale ona
@NiePrzystosowanyDoZycia: No dobra, tęskni. I #!$%@?. Nie lataj na jej każde zawołanie. Masz mieć swój plan. Trenuj cos. Rób cos. Spotykaj sie z kumplami. Jeździj do rodzicow. Ma tęsknić. Jak mowi ze chce sie uczyć to odpowiedz "w porządku to będę miał czas na oglądanie serialu czy granie".

A jak mowi ze teskni to nie leć odrazu z kwiatami. Tylko przyjdź 3h pózniej na chwile. Ona bedzie po nauce i bedzie
Laski są #!$%@?. Jak chłop się stara i pomaga to dobrze ale #!$%@? w niego, trzeba je mieć w dupie to wtedy się im o nas przypomni.. porażka. To teraz muszę być #!$%@? żeby mnie zauważyła. Nie dziwie się ze sami normalni faceci maja problem ze znalezieniem dziewczyny a cwaniaki co chcą tylko moczyć maja je w dupie i dostają co chcą. #!$%@?..
@NiePrzystosowanyDoZycia: Laska ma de facto Ciebie w dupie. Jesteś bo jesteś - nie będzie Ciebie to nie będzie.
Krucha relacja - bardzo krucha.
Jeżeli jest zdrowa i na Twoje zaczepki by się pobawić w łóżku nie reaguje - małe szanse, że cokolwiek do Ciebie czuje.

Myślę, że mógłbyś wybadać grunt tak jak ktoś tutaj napisał - zdystansuj się, niech ona zatęskni.

btw. - to debilizm, że laska "tęskni" a kiedy jesteście