Wpis z mikrobloga

@Nizki: Zmniejsz sobie próg przełączania na gaz na 600 to będzie się przełączał już na wolnych obrotach. Chyba że będzie gasł przy przełączaniu.
A "mapy" (niebieskie i zielone punkty) masz nie zebrane więc nie oceni się czy dobrze ustawiony mnożnik.
Jak będziesz zbierał to jedź tak aby wskaźnik aktualnego obciążenia utrzymywać w jednym miejscu bo dopiero jak przez 3 sekundy jest w jednym miejscu to zapisuje punkt. Więc jazda miejska mi
@Nizki: Mam ten sam silnik w MK1 i instalację staga i spalanie mam w granicach 8-9 l gazu. 75% trasa, 25% miasto, prędkości w trasie do ok 110-120 km/h. Nie oszczędzam pedału gazu bo nie jest to demon prędkości :D
@Nizki: Dysze/wtryskiwacze masz trochę przy duże (czas wtrysku gazu zrównał się z czasem wtrysku benzyny) ale jeszcze możesz ciśnienie gazu zmniejszyć na parowniku do 1 bara.

Korekta ltft.


@Nizki: Może chodziło mu o korektę ze sterownika silnika.

Co do ustawiania to jak masz gdzie jeździć miejscu gdzie nie jeździ dużo samochodów to możesz ustawiać mnożnik w czasie rzeczywistym. Zaznaczasz sobie kropkę którą chcesz regulować i podczas jazdy na gazie jedziesz