Wpis z mikrobloga

Ateiści twierdzą, że modlitwa nic nie daje. Mylą się oni z pewnością, modlitwa wywołuje na przykład pieczenie odbytu u gimboateistów, a jako dowód niech posłuży ten screen z bólem dupy, na wieść o tym, że Cezary Pazura odmawia różaniec.

W komentarzach jest tego znacznie więcej. Możecie sami zobaczyć jak wielką moc ma modlitwa, skoro samo jej istnienie wywołuje wewnętrzny ból u wrogów kościoła, który można ukoić tylko wylewaniem żali w internecie.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,22464053,cezary-pazura-w-tvp-moze-jestem-staroswiecki-ale-katolik.html

#heheszki #bekazpodludzi #rakcontent #4konserwy #bekazlewactwa #katolicyzm #gimboateizm
L.....i - Ateiści twierdzą, że modlitwa nic nie daje. Mylą się oni z pewnością, modli...

źródło: comment_PDYdX5SO8LTYxR2YLkLqu1LFxnKueoLJ.jpg

Pobierz
  • 15
Ateisto, jeśli #!$%@? sie Pazura odmawiający różaniec, więc że coś sie dzieje xD


@zottwisnia: ktoś, kogo #!$%@? to, że ktoś inny się modli, nie chowając się przy tym w piwnicy, powinien zacząć leczenie, bo to te same #!$%@?, co #!$%@? na nieprawilny szalik, bądź kolor skóry.
przecież właśnie masz ból dupy, bo ktoś dissuje w KOMENTARZACH twoją religię i wylewasz żale w internecie. xD kolejna prawacka zielonka od robienia gównoburz z komentarzy w internecie. ja #!$%@?...


@InspektorDupa: ja się tylko śmieję, to wy na lewo i prawo rzucacie przekleństwami i wyzwiskami, co świadczy o jakimś żalu, czy może wręcz lękach.

W moim wpisie nie ma złości i żalu, dlatego nie można go nazwać bólem dupy, w przeciwieństwie
@Lawrence_z_Arabii: nazywanie swojej opinii "PRAWDĄ" jest właśnie najlepszą oznaką megalomanii #!$%@?ącej jakieś 90% katolików i prawicowców - tych przeświadczonych o doskonałości własnych przekonań durni nazywa się właśnie potocznie "ciemnogrodem".
mam nadzieję, że zatrybiło.
@Lawrence_z_Arabii: próbujesz udawać sprytniejszego niż jesteś, ale słabo ci to wychodzi, jak każdemu katolickiemu, prawackiemu, ciemnogrodzkiemu i na jakie tam jeszcze określenia boli cię dupa, hipokrycie. przez moment faktycznie wydawałeś się nieco bardziej ogarnięty, także nieco się rozczarowałem. miłego dnia.