Wpis z mikrobloga

........................................................................................................................
Wpis kierowany do mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
........................................................................................................................

Witajcie Mirki i Mirabelki :)

Czy jest tutaj jakiś fanatyk lub fanatyczka Krzyżówek? Jeżeli tak to na pewno taka osoba wie, że istnieje zdrapka Krzyżówka XXL. Gdzieniegdzie już jej brakuje bo pozostały nakład wynosi obecnie około 17%.

Minusem tej zdrapki jest to, że kupując ją nie mieliśmy już szansy na wydrapanie nagrody głównej w wysokości 150 000 zł ponieważ wszystkie cztery dotychczasowe największe łupy zostały już wydrapane.

I tutaj pewną niespodzianką zaskoczy nas jutro Totalizator Sportowy wypuszczając nową wersję tej zdrapki!

Na rynek trafi kolejne 4 000 000 losów a wśród nich ponownie 4 nagrody główne.

Nowa edycja tej zdrapki otrzymała numer 409 i będzie sprzedawana w dwóch kolorach: czerwonym oraz fioletowym.

Przypominam, że równocześnie w sprzedaży będzie stara wersja zdrapki z numerem 358. Stara wersja wstępuje w kolorach:różowym oraz zielonym.

Jeżeli zależy Wam na drapaniu Krzyżówki XXL i walce o jedną z nagród głównych to koniecznie kupujcie nową wersję. Kupując starą pozbawiacie się możliwości wygrania nagrody głównej a maksymalny dostępny dla Was łup to 20 000.

Tradycyjnie zamieszczam tabelę wygranych:
4 x 150 000 zł
4 x 20 000 zł
12 x 5 000 zł
120 x 1 000 zł
600 x 500 zł
2 000 x 200 zł
16 000 x 100 zł
16 000 x 70 zł
40 000 x 50 zł
40 000 x 40 zł
160 000 x 30 zł
280 000 x 20 zł
480 000 x 10 zł

A niżej instrukcja dla grających:
Zdrap pole TWOJE LITERY i odkryj 18 liter. TWOJE LITERY zdrap tyle razy ile występują na trzech KRZYŻÓWKACH i słowie BONUSU. Szczegóły na odwrocie. Znajdź mnożnik pod polem MNOŻNIK WYGRANEJ aby pomnożyć wygraną uzyskaną w KRZYŻÓWCE 3, x1, x2, lub 3.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat to zapraszam na oficjalną stronę Lotto:http://www.lotto.pl/zdrapki/lista/krzyzowka-xxl-409

Pragnę złożyć też wielkie gratulacje dla naszego kolegi @jack-lumberjack który wydrapał 100 zł w zdrapce "500 000 zł w banku!". Zdrapka ta jest o tyle ciekawa, że wszystkie nagrody główne są do wydrapania a jej pozostały nakład to około 15% co czyni ją coraz ciekawszym kąskiem do zakupu.
Jego wpis z wygraną zdrapką dostępny jest tutaj:
https://www.wykop.pl/wpis/27180775/wykopskubietotalizatora-i-male-chwalesie-z-wczoraj/

Pamiętajcie, że arkusz zdrapkowy jest dla Was dostępny pod tym linkiem:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/16IsFhGzSfBV8dAmTDYVNnvTFFicYuXyZkvbNdKgI2Os

Życzę Wam powodzenia i samych wysokich wygranych. Pamiętajcie by co jakiś czas pochwalić się tym co wydrapaliście :)
Nutaharion - ...........................................................................

źródło: comment_amkJ44pzCt7fabhFjJhoZgjxWgWHwbiJ.jpg

Pobierz
  • 2
@Nutaharion: dzisiaj sprzedawca chciał mi to wcisnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak mi to pokazał...ku..!! Toc to ma z metr długości :D a gdzie ja bym to schował przed szefem czy dziewczyna!

No nic wybrałem krótsze 500tys w banku... i pustak eh.